Yay Burcu Şubat 2018 Yorumu

10.152
Yay Burcu Şubat 2018 Yorumu

YAY Burcu Şubat 2018 tarihinde daha çok iş, kariyer alanına odaklısın. Özel hayatına olan ilgin bir anlamda azalıyor. Bu da farklı sorunları beraberinde getiriyor. Sorumlulukların artacağı bu ay içinde maddi anlamda yükselme kaydediyorsun. Bu durum sana güç veriyor ve ruhsal olarak rahatlamanı sağlıyor. Herhangi bir kurumda çalışıyorsan baskılara göz yummayacaksın. Zorlu ve yıpratıcı insanların sana direttiği şeylerin gelip geçici olduğunu bilmelisin. Yakın zamanda kariyerinde yükselişe geçtiğinde bu dediğimizi hatırlarsın. Biraz daha sabretmeli onlara onlar gibi değil, zamanla cevap vermelisin.

Yeni Ay ve Dolunay Yay Burcunu Nasıl Etkileyecek

16 Şubat 2018 Kova Yeniayı ve etkileri sana büyük şans ve tutumluluk enerjisi veriyor. Kazancını iyi yönde değerlendireceksin. Geleni tutmak ve birikim sahibi olmak için ne gerekiyorsa yapıyorsun. Buna önce düşüncelerinde şekil veriyor daha sonra hayatına uyarlıyorsun. Ancak zamana ihtiyacın olduğunu da bilmelisin.

Yay Burcu Şubat 2018 Aşk Yorumu

Yay Burcu Şubat 2018 tarihinde aşk hayatına gereken önemi vermiyorsun. Sevdiğin insanın bu yönde biraz fazla anlayışlı olması gerekiyor. Eğer olmazsa olası sorunlar ortaya çıkabilir. Özel hayatına duyarsız kalmıyorsun ancak işlerin hızlanması ve yetersiz zaman aşka engel oluyor. Geçici olan bu süreci karşılıklı anlayış ve güven içinde atlatabilirsiniz. Bekar Yay Burcu aşk hayatında herhangi bir sorun belirmiyor. İç dünyan biraz karışık olabilir ve zaman zaman bu durum çeşitli şekillerde ortaya çıkabilir. Ufukta ciddi bir aşk görünmüyor.

Yay Burcu Şubat 2018 Aile ve İlişkiler

Yay Burcu Şubat 2018’de aile ve ilişkilerinde güçlü iletişim yeteneğini ortaya koyuyor. Her tür sorunu bu sayede çözüyorsun. Bir nevi psikolog olacaksın. Kendine olan güvenin ailen ve çevren tarafından takdir ediliyor. Bazıları sana sonuna kadar destek olurken, bazıları köstek olmaya çalışıyor. Bu gibi insanları çok güzel görmezden geliyorsun. Arkadaş ortamlarında yapıcı tutum sergiliyorsun. Bu ay çıkmayı düşündüğün bir seyahati veya buluşmayı bir sonraki döneme erteleyebilirsin.

Yay Burcu Şubat 2018 Sağlık

Yay Burcu Şubat 2018’de sağlığı yorucu etkiler altında kalıyor. Devam eden sağlık sorunları ile ilgili özellikle dikkat etmek gerekiyor. Çözüm odaklı ilerlemeli, sağlıkla ilgili doktor tavsiyesine mutlaka uyulmalı. Baskı yaratan stresten uzak durarak daha sakin bir hayat sürmek de olası çözümler arasında yer alıyor. Beslenme, egzersiz ve uyku düzeni ile ilgili alınacak yeni kararla da sağlığı olumlu yönde etkileyecek unsurlardan birkaçı olabilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.