Yay Burcu Şubat 2019 Yorumu

23.224

Yaşamında seni yoran, yıpratan, rezil rüsva eden şeyler her neyse dönüşerek daha iyisi geliyor. Hiç ummadığın kazanç fırsatları ile karşılaşacaksın. Beklenmedik aramalar, ziyaretler, haberler ve…

Yay Burcu Şubat 2019 Yorumu

YAY Burcu Şubat 2019 tarihinde kaybettiklerini farklı yollardan kazanıyorsun. Yaşamında seni yoran, yıpratan, rezil rüsva eden şeyler her neyse dönüşerek daha iyisi geliyor. Hiç ummadığın kazanç fırsatları ile karşılaşacaksın. Beklenmedik aramalar, ziyaretler, haberler ve sürprizler yaşamını değiştirecek nitelikte. Bu dönemde gelen her şeyi ciddiye alır ve değerlendirirsen önümüzdeki yıllar için sağlam temeller atacaksın. Şans, kısmet ve genişleme seninle. Travmatik bir ilişkin varsa buna kesin ve net olarak son vereceksin.

Yeni Ay ve Dolunay Yay Burcunu Nasıl Etkileyecek

05 Şubat 2019 Kova Burcundaki Yeniay Etkileri ile mistik konulara ilgi duyabilirsin. Eğitimsel alanını genişleteceksin. Metafizikle, felsefeyi iç içe sokarak yol alabilirsin. 19 Şubat 2019 Başak Burcundaki Dolunay Etkileri ile bitmek üzere olan bir ilişkin varsa bitiyor. Yeni bir başlangıç yapmak için de çok güzel bir zaman dilimi sayılır. Yaşamındaki her şeyi çok net görebileceksin.

Yay Burcu Şubat 2019 Aşk Yorumu

Yay Burcu aşk hayatı Şubat 2019’da ilişkideki travmaları büyütmüyor. Bu alanda da şans senden yana. Olumsuzluklar yaşasan da hemen akabinde iyiye dönüşüyor. Evliysen önce evliliğindeki sıkıntıları ortaya çıkarıyor sonra onlarla ilgili koruyucu görev ediniyorsun. Sorunları halletmen konusunda iyi etkiler altındasın. İlişkilerde büyük bir dönüşümün eşiğindesin. Partnerinin hayatında çok önemli bir gelişme yaşanacak. Bu sizin geleceğinizi de etkileyecek. Yaşanan olumsuzluklarla ilgili ani kararlar alma ve biraz bekle sevgili Yay Burcu.

Yay Burcu Şubat 2019 Aile ve İlişkiler

Şubat 2019’de Yay Burcu aile ve ilişkilerinde aileden, eşten, ortaktan gelen desteklere artışa geçiyor. Kendi maddi kaynakların dışındaki maddi kaynaklardan yararlanabileceğin oluşumlar içindesin. Miras, mal, mülk konuları tetikleniyor. Bu yönde çok gaza gelerek lüzumsuz hatalar yapmamanı öneriyoruz.

Yay Burcu Şubat 2019 Sağlık

Yay Burcu sağlığı Şubat 2019 tarihinde inişli çıkışlı şekilde ilerliyor. Ufak sağlık sorunları ilk etapta büyüyerek seni korkutabilir. Hemen arkasından gelen çözümler sıkıntının büyük boyutta olmadığını gösteriyor. Bu ay spor yapmayı, dinlenmeyi ve sağlıklı beslenmeyi biraz ihmal edebilirsin. Eklem rahatsızlıklarına da açık görünüyorsun.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.