Yay Burcu Şubat 2020 Yorumu

12.506

Yay burcu olanlar ve yükselen burcu Yay olanlar bu ay daha azimli olacaksınız. Yarım kalmış projeleriniz varsa eğer bunları bitirmek için ekstra bir çaba içerisine girebilirsiniz.

Yay Burcu Şubat 2020 Yorumu

Hedeflerinize oldukça yakın olacaksınız ve çevrenizden de bu konu hakkında destek alabilirsiniz. Sevildiğinizi hissedecek olduğunuz bir ay olacak. Aileniz sizinle önemli bir konu hakkında konuşmak isteyebilir. Bu zamana kadar konuşmama sebeplerinin sizin aklınızı karıştırmamak için olduğunu anlayacaksınız.

Yeniay ve Dolunay Yay Burcunu Nasıl Etkileyecek

Yay burcu olanlar ve yükselen burcu Yay olanlar 9 Şubat tarihinde Aslan burcunda Dolunay gerçekleşecek ve yeni ortamlara dahil olabilirsiniz. Bu yenilik size oldukça iyi gelecek. Hayatınız ile ilgili almanız gereken bazı önemli kararlar var.

23 Şubat tarihinde Balık burcunda Yeniay gerçekleşecek ve iş hayatınızda gelişmeler yaşayabilirsiniz. Çalışma ortamınızda sizi kıskanan kişiler varsa bunlarla küçük bir tartışma içerisine girebilirsiniz.

Yay Burcu Şubat 2020 Aşk Yorumu

Yay burcu olanlar ve yükselen burcu Yay olanlar aşk hayatınızda biraz gergin olabilirsiniz. Partnerinize karşı tahamüllünüz azalmış durumda ve bu olanların farkında. Geçmişten gelen bir dolmuşluğunuz olduğu için şuan en küçük bir şeyde bile olayları büyütüyorsunuz. Bu yüzden aranızda fazlasıyla gerilim çıkabilir. Karşınızdaki kişiden eminseniz evlilik yoluna doğru adımlar atabilirsiniz ama emin değilseniz ciddi bir şekilde düşünmeye ihtiyacınız var. Duygularınızı değil biraz mantığınızı devreye sokmanız lazım.

Yay Burcu Şubat 2020 Aile ve İlişkiler

Yay burcu olanlar ve yükselen burcu Yay olanlar ailenizin içerisinden bir kişiyle uzun uzun konuşma yapabilirsiniz. Geçmişte yanlış anladığınız bir konuyu size açıklamak isteyebilir. Kızgın olduğunuz noktalar varsa da sakin bir şekilde onu dinlemenizde fayda var. Arkadaşlık ilişkilerinizi gözden geçirmek isteyeceksiniz. Her zaman yanında olduğunuz bir kişi sizin ona ihtiyacınız olduğunda yanınızda olmayabilir. Siz yine de kesin karar vermeden önce onunla konuşmaya çalışmanız iyi olur. Onunda hayatında olumsuz olaylar kendisini göstermiş olabilir. Bu yüzden empati kurmaya çalışmalısınız.

Yay Burcu Şubat 2020 Sağlık ve Kariyer

Yay burcu olanlar ve yükselen burcu Yay olanlar iş hayatınızda her ne kadar aksiliklerle karşılaşsanızda azminiz sayesinde bunları aşabiliyorsunuz. Kariyerinizde yükselmek istiyorsunuz ve bunun için oldukça emek vermeye hazırsınız. Çalışanlarınız varsa eğer onlarla ilgili bazı sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Aldıkları paradan veya çalışma şartlarından memnun olmayabilirler. Çalışanlarınızla açık bir şekilde konuşursanız ve dertlerini anlatmalarını isterseniz bu durumu çözebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.