Yay Burcu Şubat 2021 Yorumu

5.420
Yay Burcu Şubat 2021 Yorumu

5 Şubat 2021’de Venüs ve Satürn birleşim içerisinde olacak. Aşk hayatınız ön plana çıkacak ve odak noktanızı değiştireceksiniz. Hayata karşı bakış açınızı yenileyecek olan olaylar yaşayacaksınız. Görmezden geldiğiniz sorunlar varsa bunlarla yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz. Arkadaşlarınızla aranızda sorunlar ortaya çıkabilir. Özellikle kardeşleriniz varsa onlarla ilgili bir sorun yaşayabilirsiniz. Bu dönem iş hayatınıza odaklanacaksınız. Kariyeriniz için ekstra sorumluluklar almak isteyebilirsiniz.

Yeniay ve Dolunay Yay Burcunu Nasıl Etkileyecek

11 Şubat 2021 tarihinde Kova burcunda Yeniay, aile içerisinden bir kişinin başarı haberi alabilirsiniz. İşinizde belli olmayan konular netleşecek ve daha kararlı bir şekilde ilerleyebileceksiniz. İşyerinizde size iyi gelmeyen kişilerden uzaklaşacaksınız.

27 Şubat 2021 tarihinde Başak burcunda Dolunay, kariyerinize ve iş hayatınıza odaklancaksınız. Geçmişte yapmış olduğunuz hataları gözden geçirebilirsiniz. İşinizde değişiklik yapmak istiyorsanız eğer çevrenizden bu konu hakkında fikir alacaksınız.

Yay Burcu Şubat 2021 Aşk Yorumu

6 Şubat 2021’de Venüs ve Uranüs kare açı yapacak ve partnerinizle birlikte ortak bir iş yürütüyorsanız bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz. İlişkinizdeki hemen hemen tüm sorunların maddiyattan kaynaklandığını anlayacaksınız. İlişkisi olmayan Yay burçları ise daha öncesinden hoşlandığınız birisiyle yeni bir başlangıç yapmak isteyebilirsiniz. Eski sevgiliniz sizinle tekrar iletişim içerisine girmek isteyebilir. Kafanızı karıştırmanın hiçbir anlamı yok bu yüzden geçmişi geride bırakın.

Yay Burcu Şubat 2021 Aile ve İlişkiler

7 Şubat 2021’de Satürn ve Uranüs kare açı içerisinde olacak. Size oldukça yakın olan bir kişiyle aranız bu dönemde açılabilir. Size karşı yapılmış olan bir hata var ve bunu kabul etmekte zorluk yaşayacaksınız. Ailenizle birlikte karar alıp yeni bir sayfa açmak isteyeceksiniz.

1 Şubat 2021’de Venüs Kova burcuna geçiş yapacak ve 25 Şubat 2021’e kadar orada kalacak. Hem ailenizle hemde arkadaşlık ilişkilerinizde kendinizi net bir şekilde ifade edebileceksiniz. Ortak karar almanız gereken konularda inatlaşmanın hiçbir anlamı yok.

Yay Burcu Şubat 2021 Sağlık ve Kariyer

23 Şubat 2021’de Mars ve Plüton üçgen açı kare açı yapacak. İş hayatınıza dört elle sarılacaksınız. Daha öncesinden yarım bırakmış olduğunuz projeleri de tamamlamanız için güzel fırsatlar olacak. Düzenli ve istikrarlı çalışmanızın karşılığını maddi açıdan alabilecesiniz.

25 Şubat 2021’de Venüs Balık burcuna geçiş yapacak ve 21 Mart 2021’e kadar orada olacak. Sağlığınız için yapmanız gereken yenilikler olacak. Size iyi gelmeyen zararlı besinlerden uzak duracaksınız ve düzenli olarak diyetisyen yardımı ile beslenme şeklini tercih edeceksiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.