Yay Burcu Şubat 2023 Yorumu

2.416
Yay Burcu Şubat 2023 Yorumu

İkili ilişkilerinizde hassasiyetler gündeme gelmeye başlayabilir. Kendi başınıza almış olduğunuz kararlar iş hayatınızı etkileyebilir. Birlikte çalıştığınız insanlara kararlarınızdan bahsetmelisiniz. Aile ve ev ortamınızda yenilikler gerçekleştirmek isteyeceksiniz. İkili ilişkilerde yaşanan anlaşmazlıkları mümkün olduğunca geride bırakma kararı alacaksınız. Aile büyükleriniz ile bir araya gelmek isteyebilirsiniz. Eğlenmeye öncelik verebilir, hobi alanlarınızı geliştirebilirsiniz. Özgürlük duygunuz bu ay içerisinde daha da belirginleşmeye başlayacak.

Yeni Ay ve Dolunay Yay Burcunu Nasıl Etkileyecek

5 Şubat 2023 tarihinde Aslan burcunda Dolunay gerçekleşecek. Yurtdışı, eğitim ticaret ve hukukla alakalı konularda hızlanmalar yaşayacaksınız. Bu olanlarla ilgili önemli kararlar alabilir ve bu kararları hayata geçirebilirsiniz. Uzun zamandan beri görmediğiniz bir kişiden haber alabilirsiniz.

20 Şubat 2023 tarihinde Balık burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Aşk hayatınızı ilgilendiren konular ön plana çıkmaya başlayacak. Hayatınızda olan birisi var ise bu kişiyle flörtleşmeye başlayacaksınız. Farklı organizasyonlara katılacak, birlikte sanatsal aktiviteler içerisinde yer almak isteyebilirsiniz.

Yay Burcu Şubat 2023 Aşk Yorumu

16 Şubat 2023 tarihinde Güneş ve Satürn, Kova burcunda kavuşacak. İlişkinizde daha rahat edebilmek için partnerinizin de düşüncelerine ihtiyacınız olduğunu unutmamalısınız. Her ne kadar bu dönem içerisinde kendinizi özgür hissetmek isteseniz de karşınızdaki kişiyi incitmeden gerçekleştirmeye çalışın.

19 Şubat 2023 tarihinde Güneş, Balık burcuna geçiş yapacak. İlişkisi olmayanlar katılacak olduğunuz bir etkinlikte dikkatinizi çeken bir kişiyle karşılaşacaksınız. Birden fazla ortak konu bulabilir, bu sayede de yeni bir ilişkiye adım atabilirsiniz.

Yay Burcu Şubat 2023 Aile ve İlişkiler

20 Şubat 2023 tarihinde Venüs, Koç burcuna geçiş yapacak. Çocuklarınızla alakalı konular Yeni Ay’da ön plana çıkmaya başlayacak. Onların geleceği ile ilgili planlamalar da bulunmak isteyeceksiniz. Çocuğunuz yoksa bu dönemde çocuk sahibi olma ile alakalı düşüncelere geçiş yapabilirsiniz.

10 Şubat 2023 tarihinde Merkür ve Plüton, Oğlak burcunda kavuşacak. Aile içerisinde sağlık problemi yaşayan bir kişi var ise bu kişiyle ilgilenmek isteyeceksiniz. Yakın çevrenizle ilişkilerinizi dikkatli bir şekilde ele almalısınız. Ev ortamında alacak olduğunuz kararlar geçerli olmaya başlayacak.

Yay Burcu Şubat 2023 Para ve Kariyer

15 Şubat 2023 tarihinde Venüs ve Neptün, Balık burcunda kavuşacak. Tanıtım, pazarlama, reklam ve satış alanlarında kendinizi ortaya koyacaksınız. İş hayatınızla ilgili yenilikler yapmak sizin için oldukça önemli olacak. Önceden planlan konularda girişken olacaksınız.

11 Şubat 2023 tarihinde Merkür, Kova burcuna geçiş yapacak. İş hayatınızda yapacak olduğunuz görüşmeler artmaya başlayabilir. İşinizle ilgili durumlarda İnsanların fikirlerini almak isteyeceksiniz. Yaratıcılığınız sayesinde farklı fikirler elde edecek ve önemli işlerde yer almaya başlayacaksınız.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.