Yay Burcu Temmuz 2019 Aylık Yorumu

14.237

YAY Burcu Temmuz 2019’da iş hayatınızda yolunda gitmeyen durumları teker teker ele alarak düzeltiyorsunuz. Yeni bir ortaklık veya ortak bir iş yapma planları aklınızda olabilir.

Yay Burcu Temmuz 2019 Aylık Yorumu

Beklenmedik bir şekilde bir yerden ek gelir elde edebilirsiniz. Elde ettiğiniz bu parayı en iyi şekilde değerlendirmeye çalışmalısınız.

Borcunuz var ise ödemeli sizden borç isteyen olur ise bu aralar borç vermemeye dikkat etmelisiniz. Bu dönemde biraz negatif enerjiyi kendinize çekebilirsiniz. Olabildiğince esnek bir ruh haline bürünmeli ve kendinizi rahatlatabileceğiniz bir alan yaratmanız lazım. Eğitim hayatınız devam ediyor ise eğitiminizi geliştirmek için uzak bir yere yolculuk yapabilirsiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Yay Burcunu Nasıl Etkiliyor

2 Temmuz’da Yengeç burcunda yeniay ile beraber güneş tutulmasının meydana gelmesi ile birlikte maddi açıdan biraz sıkıntı yaşayabilirsiniz. Elinize geçecek olan toplu bir para var fakat o parayı iyi değerlendirmeniz lazım. Geçmişten kalan bir borcunuz var ise kapatmaya özen göstermelisiniz.

17 Temmuzda ise Oğlak burcunda dolunay ile beraber ay tutulması meydana gelecek. Bu süreçte de para ve gelir gider dengesi söz konusu olacak. Büyük yatırımlar yapmak isteyebilirsiniz. Maddi durumunuzdan emin olmadığınız müddetçe bu yatırımlardan kaçınmalısınız.

Yay Burcu Temmuz 2019 Aşk Yorumu

YAY Burcu Aşk Hayatı Temmuz 2019’da partneriniz ile yeni bir döneme giriyorsunuz. Önceden planladığınız bazı tatil durumlarını gerçekleştirmeniz söz konusu olabilir. Aranızda oluşan sorunları yok etmeniz ile birlikte belki bir nişan yada evliliğe doğru adım atmak isteyebilirsiniz.

Birbirinize karşı olan güveninizin sınanacağı birkaç olay yaşayabilirsiniz. Zaman içerisinde birbiriniz için ne kadar doğru insanlar olduğunu anlayacaksınız. Birbirinize karşı verdiğiniz manevi desteklerin sayesinde ayakta durabildiğinizin farkına varacak ve iyi ki diyeceğiniz anlar yaşayacaksınız.

Yay Burcu Temmuz 2019 Aile ve İlişkiler

YAY Burcu Temmuz 2019 aile ve ilişkilerinizde uzun zamandır görmediğiniz bir aile bireyi ile buluşarak vakit geçirebilirsiniz. Size şaşıracağınız ve onun adına çok mutlu olacağınız bir kaç olay anlatabilir.

Kardeşiniz var ise size karşı söylediği bir yalanı ortaya çıkacak. Bu yalanı neden söylediğini anlayamayacaksınız. En iyi yöntem onunla açık bir şekilde konuşmak olacak. Bu noktada ona yargılayıcı bir tavırla yaklaşmamaya çalışmanız önemli. Başı dertte olduğu için size bir takım yalanlar söylemiş olabilir. Bu yüzden ılımlı gidin ki size dürüst bir şekilde yaklaşsın.

Yay Burcu Temmuz 2019 Sağlık

Temmuz 2019’da YAY Burcu sağlığınıza bir takım masraf yapabilirsiniz. İhmal ettiğiniz sağlık problemlerinizi bu ay ele alarak sağlığınızı düzeltmeye çalışabilirsiniz. Bir yakınınızdan alacağınız tavsiye sayesinde uzun zamandır geçmeyen baş ağrılarınıza çözüm bulabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.