Yay Burcu Temmuz 2020 Yorumu

5.316
Yay Burcu Temmuz 2020 Yorumu

Eğitim hayatınızı ilgilendiren konulara yoğunlaşmak isteyebilirsiniz. Yarım bıraktığınız bir işiniz varsa tamamlamak için bir tempo içerisine geçebilirsiniz. Bu dönem içerisinde yeteneğiniz artacak ve güzel işler ortaya çıkarabileceksiniz. İlişkiniz yoksa yeni bir ilişkiye başlama kararı alabilirsiniz. Geçmişte size karşı bir şeyler hisseden bir kişiden yeni bir haber alabilirsiniz. Alacak olduğunuz bu haber sayesinde onunla tekrar iletişime geçmek isteyebilirsiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Yay Burcunu Nasıl Etkileyecek

5 Temmuz 2020 tarihinde Oğlak burcunda Dolunay gerçekleşecek ve maddi konularınız ön planda olacak. Yeni bir işe imza atabilir ve buradan güzel paralar elde edebilirsiniz.

20 Temmuz 2020 tarihinde Yengeç burcunda Yeniay gerçekleşecek ve aşk hayatınızı düzene sokmak için çaba sarf etmek isteyebilirsiniz. Partneriniz ile birlikte yeni bir eşya satın alabilirsiniz.

Yay Burcu Temmuz 2020 Aşk Yorumu

Partneriniz ile birlikte ortak kararlar almaya başlayacaksınız. Evliliğe dair düşünceleriniz bu ay içerisinde giderek netleşecek. Duygusal anlamda iniş çıkışlar yaşayabilirsiniz. Ani bir kopuş veya birleşme söz konusu olabilir. Partneriniz ile birlikte ortak finansal konuları konuşabilir ve bir karar alabilirsiniz. Geçmişten kalan ilişkileriniz tekrar ortaya çıkabilir. Kafanızı karıştıracak olan durumlardan uzak durmaya çalışmalısınız. Kafa karışıklığı size iyi gelmeyecek bu yüzden dikkatli olmalısınız.

Yay Burcu Temmuz 2020 Aile ve İlişkiler

İlgi odağınız içerisine arkadaş çevrenizde girecek ve birlikte tatil planı yapmak isteyebilirsiniz. Aile içerisinde üzerinizde fazla baskı hissedebilirsiniz. Anne veya babanızın sağlık sorunları ortaya çıkabilir ve bu durumlar ile siz ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Aranızın açık olduğu veya uzun zamandır görüşemediğiniz akrabalarınız yada arkadaşlarınızla görüşebilirsiniz. Mars Koç burcunda ki hareketi sizin arkadaşlık ilişkilerinizi daha da güçlendirecek

Yay Burcu Temmuz 2020 Sağlık ve Kariyer

Kariyerinizde bir değişiklik söz konusu olabilir. İletişim sıkıntısı yaşadığınız iş görüşmeleriniz varsa eğer bu ay içerisinde bunlarda düzelme yaşayabilirsiniz. İş hayatınızı ve kariyerinizi sorgulayabilir ve gerçekten ne istediğinizi bulmak isteyeceksiniz. Ticaret ile ilgili bir iş yapıyorsanız eğer yurtdışıyla bağlantılı yeni işler yapma olasılığınız artacak. Sağlık sorunlarınızı çözüme kavuşturmak için biraz daha araştırma yapmanız gerekebilir. Uyku düzeninize biraz daha dikkat etmeniz lazım.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.