Kadınlar Duysun

Yay Burcu Temmuz 2021 Yorumu

29.06.2021
2.319
Yay Burcu Temmuz 2021 Yorumu

22 Temmuz 2021 tarihinde Venüs Başak burcuna geçiş yapacak. İş hayatınızla ilgili olumlu gelişmeler yaşayacaksınız. Üstlerinizle iletişiminizi iyi tutacak ve yapacak olduğunuz işlerde başarı elde edeceksiniz.

28 Temmuz 2021 tarihinde Merkür Aslan burcuna geçiş yapacak. Merak ettiğiniz konulara ve olaylara odaklanabilirsiniz. Araştırma yapacak ve kendinizi geliştirmeye devam edeceksiniz. İleriye dönük planlamlar içerisinde olmak sizi bu sıralar rahatlatacak.

Yeni Ay ve Dolunay Yay Burcunu Nasıl Etkileyecek

10 Temmuz 2021 tarihinde Yengeç burcunda Yeniay yaşanacak. İkili ilişkiler olumlu şekilde etkilenecek. Partnerinizle sorunlarınızı konuşarak aşacaksınız. Korktuğunuz her varsa bunları geride bırakacak ve yeni bir sayfa açacaksınız. Hayatınızla ilgili başkalarının karar almasına izin vermeyeceksiniz.

24 Temmuz 2021 tarihinde Kova burcunda Dolunay gerçekleşecek. Yakın akrabalarınız ve kardeşler ile ilgili konularla ilgileneceksiniz. Kardeşlerinizin bu dönemde daha çok yanlarında olmanız gerekebilir.

Yay Burcu Temmuz 2021 Aşk Yorumu

12 Temmuz 2021 tarihinde Venüs ve Mars birleşim içerisinde olacak. Partnerinizle eğleneceğiniz yeni tatil planları gündeminizde olacak. Sorunlu giden bir ilişkiniz varsa bu sorunlar üzerine konuşup ortak bir karar alabilirsiniz. İlişkinizin sizi zaman zaman demoralize ettiğinin de farkına varabilirsiniz. İlişkisi olmayan Yay burçları ise yeni bir ilişki sizinle olacak. Siz her ne kadar bu sıralar flörtleşmek isteseniz de kendinizi ciddi ilişki içerisinde bulabilirsiniz.

Yay Burcu Temmuz 2021 Aile ve İlişkiler

28 Temmuz 2021 tarihinde Jüpiter Kova burcunda retroya başlayacak. Yakın çevrenizde arası bozuk olan iki arkadaşınızla konuşmak isteyeceksiniz. Sorun çözücü yönünüz sayesinde yakın çevreniz kendini şanslı hissederek, sizden rahatlıkla destek isteyebilecekler.

29 Temmuz 2021 tarihinde Mars Başak burcuna geçiş yapacak. Ailenizle birlikte ortak bir iş yapıyorsanız, buralarda dikkatsizlikten kaynaklı sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Sorunlara sakin bir şekilde yaklaşmak iletişiminizi zedelemeyecek.

Yay Burcu Temmuz 2021 Para ve Kariyer

2 Temmuz 2021 tarihinde Mars ve Uranüs kare açı oluşturacak. İş yerinizde beklenmedik kazalarla karşılaşabilirsiniz. Önemli olan dosyaları yedeklemeli ve kontrol sağlamalısınız. İşiniz için gidecek olduğunuz bir seyahati de iptal edebilirsiniz.

11 Temmuz 2021 tarihinde Merkür Yengeç burcuna geçiş yapacak. Daha öncesinden yapmış olduğunuz yatırımınızı gözden geçirmeniz gerekebilir. Ödenmesi gereken borçları ödemeli aynı şekilde karşı taraftan alacak olduğunuz para varsa da bunun üzerine düşmelisiniz.


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.