Yay Burcu Temmuz 2022 Yorumu

2.234
Yay Burcu Temmuz 2022 Yorumu

19 Temmuz Merkür Aslan burcuna geçiş yapacak. İleriye yönelik planlarınızı gözden geçirecek, gerekirse yeni planlamalar yapacaksınız. İlginizi çeken alanları belirleyebilir, bu alanlarda gerekli araştırmaları yapabilirsiniz.

27 Temmuz Uranüs Kuzey Ay Düğümü ile kavuşumda olacak. Bu süreç içerisinde iş hayatınızla ilgili önemli değişiklikler sizi bekliyor olacak. Kendi işinizi yapma kararı alabilir veya mevcut olan işinizde daha özgün işler çıkarmaya hevesli olabilirsiniz. Sağlığınızla ilgili güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Yay Burcunu Nasıl Etkileyecek

13 Temmuz Oğlak Burcunda Dolunay gerçekleşecek. Yeni bir işe geçme gibi düşünceniz varsa bunu mümkün olduğunca gerçekleştirmek isteyeceksiniz. Büyük projelerde yer alabilir, kendinizi bu proje sayesinde kanıtlama fırsatı elde edeceksiniz.

28 Temmuz Aslan burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Sevgilinizle veya eşinizle birlikte güzel bir tatile çıkabilirsiniz. Hukuksal meselelerle daha fazla ilgilenecek, sizin için sorun olan kısımları araştırmak isteyeceksiniz.

Yay Burcu Temmuz 2022 Aşk Yorumu

22 Temmuz Güneş Aslan burcuna geçiş yapacak. Aşk hayatınızda yaşamış olduğunuz sorunları artım geride bırakmaya çalışın. İlişki içerisinde yaşanan gerginlikleri biraz daha zamana bırakmalı, duygusal davranmamalısınız. İlişkinizi gözden geçireceğiniz bir tür sorunla karşılaşabilirsiniz. İlişkisi olmayanlar ise bu süreç içerisinde duygusal anlamda kuvvetli bir bağ kuracağınız ilişkiye başlayabilirsiniz. Mantığınızı zorlayan durumlardan kendinizi uzak tutmalı, içinize sindiği gibi davranmalısınız.

Yay Burcu Temmuz 2022 Aile ve İlişkiler

18 Temmuz Venüs Yengeç burcuna geçiş yapacak. Yakınlarınızdan hem maddi hemde manevi anlamda destek alacaksınız. Sevdiğiniz insanların yanınızda olduğunu bilmek sizi mutlu etmeye yetecek. İkili ilişkilerde derinleşmeler yaşayabilir, aile bağlarını kuvvetlendirecek güzel bir olaya adım atabilirsiniz.

28 Temmuz Jüpiter retro hareketine başlayacak. Çocuklarınızla ilgili yapacak olduğunuz planlamalar sayesinde huzurlu bir dönem geçireceksiniz. İşlerin istediğiniz gibi gitmesi için ailenizle konuşma gerçekleştirebilirsiniz. İşleri sadece kendi içinde değerlendirmeyin, mümkün olduğunca birbirinize danışmalısınız.

Yay Burcu Temmuz 2022 Para ve Kariyer

5 Temmuz Merkür Yengeç burcuna geçiş yapacak. Kredi, borç veya sigorta gibi durumlarla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Ödenmesi gereken borçlar yüzünden kendinizi bunalmış hissedebilirsiniz. Harcamalarınızı düzenli bir şekilde yapmalı, bütçe planlaması yapmadan da hareket etmeyin.

5 Temmuz Mars Boğa burcuna geçiş yapacak. İş hayatınızda mücadeleci olacak, yanınızda çalışan kişilerle ilişkilerinizi güçlendireceksiniz. İş ortamında huzursuzluk yaratan konuları göz önünde bulundurarak kararlar almalısınız.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.