Yay Burcu Temmuz Ayı Aşk Hayatı

12.221
Yay Burcu Temmuz Ayı Aşk Hayatı

Yay Burcu aşk hayatı 2016 Temmuz ayı ile birlikte köklü değişimler yaşıyor. Önce düşüncelerinizi temize çekiyorsunuz, sonrasında hayatınıza şekil vermek için kolları sıvıyorsunuz. Uzun süreli birlikteliği olanlar ciddi adımlar atabilecekken, bazılarınız tam tersi yöne gidip ilişkiyi sonlandırabilir. Temmuz ayında yay burcundan her şeyi bekleyebilirsiniz. Yay burcu birlikteliklerine yön veren şey tamamen hissettikleri duygular. Mantığınızı hisleriniz yönünde kullanacak, sizi riske atabilecek veya içinize sinmeyen ilişkilere son vereceksiniz.

Yay Burcu aşk uyumu Temmuz ayı itibariyle koç burcuyla heyecanlı maceralara atılıyor. Yay ve boğa ilişkisi başlamasa daha iyi. Yay ve ikizler ilginç bir birliktelik olabilir. Yay ve yengeç ilişkiyi yürütmekte zorlanabilirler. Yay ve aslan ateşli bir gece hayatı. Yay ve başak ilişkisi son derece gergin ilerliyor. Yay ve terazi eğlenceli ve bir o kadar hareketli. Yay ve akrep ilişkisi uzun sürmeyecektir. Yay kendi burcundan olan kişilerle hızlı bir ilişkiye atılabilir. Yay ve oğlak burcu anlaşmazlıklar dolu bir ilişki. Yay ve kova son derece uyumlu. Yay ve balık ilişkisi deniz köpüğü gibi.

Yay Burcu aşk günlük yaşamı hislerinin gerçekliği ve devamlılığı esasında ilerliyor. Güven duymadığınız insanlara yaklaşım göstermiyorsunuz. Karşı cinse güvendiğiniz andan itibaren, duygularınızı rahatlıkla ifade edebiliyor ve hissettiriyorsunuz. İlgi sizi şımartmıyor, aynı çizgide ilerliyorsunuz. Ancak sizin bu sakin tutumunuz bazıları tarafından yanlış anlaşılabiliyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.