Yay Burcu Yaz Yorumu

19.122
Yay Burcu Yaz Yorumu

Yay burcu 2016 yaz ayları itibariyle en şanslı burçlardan. Sosyal çevreniz genişledi ve bu durumu lehinize çevirmenin yollarını arıyorsunuz. Hayalini kurduğunuz yeni işi hayata geçirebilir, büyük kazançlar elde edebilirsiniz.

Yay burcu 21 Mayıs-21 Haziran 2016 tarihleri arasında arayışlarınız bir nebze yerini buluyor. Eski umursamazlığınızı üzerinizden atıyorsunuz. Önceden önemsemediğiniz konulara eğilim göstermeye başlayacaksınız. İş yaşantınızı bir üst seviyeye taşıyacak atılımlarda bulunabilir, iş değişikliği veya yeni bir mekan açma konusu gündeme gelebilir. Bu ay hobilerinizi ve keyiflerinizi bir tarafa bırakıyor tamamen kariyerinize odaklanıyorsunuz. Gireceğiniz bir ortamda kafanızın uyuşacağı türden ortaklığa imza atabilir, projelerinizi değerlendirebilirsiniz. Bununla birlikte hedeflerinizi belirliyorsunuz. İstekleriniz daha da netleşiyor. Önemli başlangıçların olduğu bu süreç size geleceğiniz açısından ümit vaat ediyor.

Yay burcu 21 Haziran-21 Temmuz 2016’da geleceğini düşünerek hareket ediyor. Azminiz ve hırsınız sayesinde önünüze çıkan ufak tefek engelleri bu ay içinde rahatlıkla aşıyorsunuz. Kariyerinizde başarılı olmak için, işinizdeki ciddiyet elden bırakmamalısınız. Yatırım yapmak için risk araştırmasına giriyorsunuz. Bu ay aşk hayatınız geri planda kalıyor. Ay sonu gibi duygusal açlık hissedebilir, yeni maceralara atılabilirsiniz. Evli yay burcu için her şey ortalama ilerliyor. Eşinizin sizi onaylaması ve desteklemesi bu aralar istediğiniz tek şey. Ailenize karşı kendinizi sorumlu hissediyor, bu yönde hareket ediyorsunuz. Aile büyükleri ile ilgili bir anlaşmazlık söz konusu olabilir ve konuya istemeseniz de siz de dahil olabilirsiniz.

Yay burcu 21 Temmuz-21 Ağustos 2016 tarihlerinde enerjiye ve dinlenmeye ihtiyaç duyuyor. Oldukça fazla efor sarf ettiniz ve tatil yapmak istiyorsunuz. Üzerinizdeki sakinlik tamamen bitkin oluşunuzdan. Bazı insanlardan da uzaklaşmak istiyorsunuz. Sizi bedensel yorgunluktan çok, ruhsal yorgunluk etkiliyor. Özel hayatınızda zaman zaman yaşanan tartışmalar düşüncelerinizi ve kararlarınızı olumsuz etkileyebilir. Bu arada sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir sürece girdiniz. Var olan rahatsızlıklarınızın tekrarlaması ihtimali yüksek. Kullandığınız ilaçlar var ise aksatmayın ve tedavinizi geciktirmeyin.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.