Kadınlar Duysun

Yay Burcunda Jüpiter Retrosu Burçlara Etkileri 10 Nisan – 11 Ağustos

09.04.2019
131.366

10 Nisan Jüpiter Retrosu Yay Burcunda akşam saat 8:00 civarında başlıyor. Jüpiter Gerilemesi tam 4 ay sürecek ve 11 Ağustos tarihinde ileri harekete geçecek.

Yay Burcunda Jüpiter Retrosu Burçlara Etkileri 10 Nisan – 11 Ağustos

Yay Burcundaki Jüpiter Retrosu çözümsüz konulara sebep olmuyor. Ama yine de dikkat etmekte fayda var. Yaşamın iyi yönlerine odaklanabilirsek basit sorunların büyümesine engel olur hatta lehimize çevirebiliriz. Bakış açımızı biraz değiştirerek her ne olursa olsun olumluya çevirdiğimizde bu mümkün olacaktır. Jüpiter bereket gezeni olarak bilinir ve burçlara iyi enerji verir. Ama Yay Burcundaki geri hareketi bazı zıtlıkları ortaya çıkaracak niteliktedir. İlişkilerdeki sert açılarda kırılmalar olabilir. Parasal alanda ufak şanssızlıklar, gecikmeler ve aksilikler yaşayabiliriz. Genel ilişkilerde kutuplaşma, tartışma ve olası kopmalar oluşabilir. Bu nedenle mümkün olduğunca esnek olmak gerekir.

Mayıs 2019 Jüpiter Mars karşıtlığı etkileri geçici sosyal ve politik gerginlik yaratabilir. Mayısın son haftasında eğitimle ilgili planları ertelemekte yarar var. Haziran 15’de Jüpiter Neptün ile sert açı yapıyor. Bu da duygusal enerjilere etki ediyor. Yanı sıra olası sağlık sorunları ve kazalara karşı önlem alınmalı.

10 Nisan Jüpiter Retrosu ve Jüpiter’in diğer gezegenlerle yaptığı açılar burçlar üzerinde farklı etkilere neden oluyor. Almamız gereken önlemler yanında güzel gelişmeler de yok değil. Gelin birlikte neler olup biteceğine bir göz atalım.

Jüpiter Retrosu Burçlara Etkileri

Burcunuzun görseline tıklayarak burcunuza özel yorumu okuyabilirsiniz.

- Sponsor Bağlantılar -
loading...