Kadınlar Duysun

Yengeç Burcu 2018-2019 Kış Yorumu

04.12.2018
18.785
Yengeç Burcu 2018-2019 Kış Yorumu

YENGEÇ Burcu 21 Aralık 2018 – 21 Mart 2019 kış aylarında geride bıraktığın sürecin bir üstünü yaşıyorsun. Yeni farkındalıklara sahip oluyor, başkalarının göremediği detaylardan yola çıkarak daha çok kazanmaya başlıyorsun. Bilginle birlikte imkanların da genişliyor. Sahip olduklarını net şekilde görüp değerlendirme şansına sahip oluyorsun. Sorumluluk seviyen de artıyor. Gelecekle ilgili yapılan bazı planlar seni korkutabilir. Ama sen hepsini sırtlanabilecek güce sahipsin. Yapman gereken şey, hiçbir şeyi zamanından önce düşünerek kafandan büyütmemek olmalı. İş hayatında daha profesyonelsin. Çalışmalarını doğru şekilde yönetebilecek, etkili kazançlar sağlayacaksın. Tahminlerinde yanılmıyorsun. Tamamlaman gereken bir eğitim ve benzeri durum varsa tamamlayacaksın.

Yeni Ay ve Dolunay Yengeç Burcunu Nasıl Etkileyecek

6 Ocak 2019 Oğlak Burcunda Kısmi Güneş Tutulması etkisiyle ilişkini geliştirerek daha sağlam bir temele oturması yönünde davranıyorsun. 21 Ocak 2019 Aslan Burcunda Tam Ay Tutulması ile gündemde olan bir sorunu çözüme kavuşturacaksın. 5 Şubat 2019 Kova Burcunda Yeniay etkileri ile karşına çıkan engellerle baş etmekte zorlanmayacaksın. 19 Şubat 2019 Başak Burcunda yaşanan Dolunay zamanında çok güçlü bir destek alıyorsun. Büyük bir maddi sorun ortadan kalkıyor. 6 Mart 2019 Balık Burcunda Yeniay etkileri çok isteyip de gerçekleştiremediğin şeylerin oluşmasına zemin hazırlıyor. 21 Mart 2019 Terazi Burcunda Dolunay etkileri ile amacına uygun olmayan her şeyi kendinden uzaklaştırıyorsun.

Retro ve Gezegen Geçişlerinin Yengeç Burcuna Etkileri

2019 Merkür Gerilemesi 5 Mart 2019’da başlıyor ve 29 Mart 2019’da sona eriyor. Gerileme etkileri hızlı şekilde ve belli bir düzen içinde devam eden işlerde duraksamaya neden oluyor. Bu süreç seni yanıltarak karamsarlığa düşürmesin. Bilincinde olarak devam edersen gerileme sürecinde de kazanacaksın.

Yengeç Burcu 2018/19 Kış Aşk Yorumu

Yengeç Burcu aşk hayatı 2019 kış aylarında şanslı zamanlarında. Yaşamındaki kalp kırıklıkları bitiyor. İçinde yer edenlere veda edeceksin. Hayatında büyük değişimler yaşanabilir. Buna atacağın adımlarla sen karar vereceksin. Birlikteliğini evliliğe taşıyabilirsin. Evliliklerde güvensizlik ve endişe yaratan durumlara dokunuluyor. Çiftlerin birbiriyle olan uyumuyla bu tür sorunların da üstesinden geliniyor. Bekar Yengeç Burcu aşk hayatı 2019 Kış aylarında hedef ve yol belirliyor. Beklentilerine uygun birini hayatına alabilirsin.

Yengeç Burcu 2018/19 Kış Aile ve İlişkiler Yorumu

Yengeç Burcu 2019 kış aylarında aile ve ilişkilerinde beklediği desteği alıyor. Her anlamda öz güven sahibisin. Ailene karşı daha açık ve şeffaf davranacak, bunun hayatını nasıl da yoluna koyduğunu göreceksin. Umutsuzluğa düştüğün her an yanında bir sevdiğini bulmanın mutluluğu ile ayağa kalkıyorsun. Sosyal çevreni ve arkadaşlarını önemsiyor, onlara ayırdığın zamanı artırıyorsun. İş hayatında ve diğer alanlarda onlarla ortak paylaşımlarda bulunuyor, daha çok kazanıyorsun.

Yengeç Burcu 2018/19 Kış Sağlık Yorumu

Yengeç Burcu sağlığı 2019 kış döneminde iyi olacak. Dönem dönem yaşadığın rahatsızlıkları bu aylarda yaşamayacaksın. Dikkat etmen gereken alerjik durumlar var. Ruh haline iyi gelecek müzikler, filmler ve terapi olacak sanatsal etkinlikler yaşam kaliteni artırabilir. Uzun süre aynı pozisyonda kalmamaya özen göster ve mümkünse kan dolaşımın için düzenli egzersizler yap.