Kadınlar Duysun

Yengeç Burcu 2018 Bahar Yorumu

22.03.2018
8.574
Yengeç Burcu 2018 Bahar Yorumu

YENGEÇ Burcu 21 Mart – 21 Haziran 2018 ilkbahar ayları ile yeni imkanlara sahip oluyorsun. Çok istediğin bir şeyin önce haberini alıyor, sonra karşında buluyorsun. Ailenle birlikte geçireceğin zaman artıyor. Evliliğe giden yolda önemli kararlar alınacak ve gereken hazırlıklara başlanacak. Evliysen yuvanı genişletecek kararlar alacaksın. İş, kariyer alanında sorumluluklar en üst seviyeye çıkıyor. Geçmiş zaman içinde erteleyerek görmezden geldiğin, ya da zaman ayıramadığın konular bu aylarda çeşitli şekillerde karşına çıkıyor. Bu aylar biterken hem iş hem de özel hayatını dengeye oturtuyorsun.

Yeni Ay ve Dolunay Yengeç Burcunu Nasıl Etkileyecek

16 Nisan 2018 Koç Yeniayı etkileri ile iş ve hizmet gibi konuları önceliğine alıyorsun. Yeni fikirler, konuşmalar, yazışmalar ve anlaşmalar söz konusu.30 Nisan 2018 Akrep Dolunayı etkileri ile iş hayatındaki sıkıntılar büyük oranda geri kalıyor. Yaptığın çalışmalardan verim almaya başlıyorsun. 15 Mayıs 2018 Boğa Yeniayı etkileri sende bazı konularda yorgunluk bezginlik hissi yaratabilir. Kısa süreli dinlenmeye çekilebilirsin. 29 Mayıs 2018 Yay Dolunayı zamanı çoğu şeyde söz sahibisin. İşlerinin aksamasına sebep olan bir durumu fark edecek ortadan kaldıracaksın. 13 Haziran 2018 İkizler Yeniayı etkileri zam, prim ve terfi gibi şartları gündeme getiriyor.

Yengeç Burcu İlkbahar 2018 Aşk Yorumu

Yengeç Burcu aşk hayatı 2018 ilkbahar aylarında inanılmaz şans ve fırsatlar var. Evlenmeyi düşünenler hiç düşünmeden yola çıkabilirler. Süreç içinde taraflar arası ufak pürüzler oluşsa da bu ilişkiyi pek etkilemiyor. Sevdiğin insanın yaşam tarzına, koşullarına ayak uydurmakta zorlanmıyorsun. Birlikte uzun bir seyahate çıkarak birbirinize olan duygularınızı pekiştiriyorsunuz. Bazı günler ona karşı olan sevgini abartabilirsin. Evliliklerde ilgi, sevgi ve anlayış devam ediyor. Çocuk sahibi olma düşüncesi ile hareket ediliyor.

Yengeç Burcu İlkbahar 2018 Aile ve İlişkiler

Yengeç Burcu 2018 ilkbahar aylarında aile ve ilişkilerini zorlu etkilerden kurtarıyorsun. İletişime dayalı güzel bir ortam yaratacaksın. Aile büyüklerinle aran hiç olmadığı kadar iyi duruma geliyor. Alınması gereken kararları hep birlikte alıyorsunuz. Bu da hayatının tüm alanlarına iyi şekilde yön veriyor. Yaşam alanının güvenliğini daha fazla önemsiyor, gerekli önlemleri almakta gecikmiyorsun. Yakın çevrende yaşanan bir hırsızlık vakası buna sebep olan şey oluyor. Dostlukların sağlamlaşıyor. Bahar ayı ortalarında alacağın bir ölüm haberi seni hayat üzerine düşünmeye itiyor. Ölen kişiyi tanımakla birlikte çok yakınlarından biri olmadığını söyleyebiliriz.

Yengeç Burcu İlkbahar 2018 Sağlık

Yengeç Burcu sağlığı 2018 ilkbaharında hava yolu ile bulaşan hastalıklara karşı dikkatli olmalı. Yüz bölgen hassas. Sinüzit, kulak ve göz rahatsızlıkları baş gösterebilir. Alerji nedeniyle hapşuruk ve öksürükler artabilir. Ancak bunlar alacağın ufak tefek önlemlerle ortadan kalkacak türden sağlık sorunları. Dinlenmene, beslenmene ve egzersize gereken önemi verirsen bahar aylarını sorunsuz atlatabilirsin.