Kadınlar Duysun

Yengeç Burcu 2019 Bahar Yorumu

11.03.2019
26.620

Yabancılarla olan ilişkiler, sözleşmeler, imza atmak gibi konular ve büyük bir maddi rahatlama bekleniyor.

Yengeç Burcu 2019 Bahar Yorumu

YENGEÇ Burcu 21 Mart 2019 – 21 Haziran 2019 bahar aylarında parasal kaynakların artışı söz konusu. Yabancılarla olan ilişkiler, sözleşmeler, imza atmak gibi konular ve büyük bir maddi rahatlama bekleniyor. Kazancına dair yeni fikirler karşına yeni, alternatif fırsatlar çıkarıyor. Dostların, sevdiğin insanlarla birlikte olmak senin için önem kazanıyor. Mars’ın Koç Burcundaki baskın etkisi zaman zaman ilişkilerine olumsuz şekilde yansıyabilir. Eski ilişkiler, eş ve çocuklarla ilgili genel sorunlar ortaya çıkabilir. Bu aylarda biraz yorulabilirsin. Çevrendeki yoğun iletişim ve kalabalığa hazır olman gerekiyor.

Yeni Ay ve Dolunay Yengeç Burcunu Nasıl Etkileyecek

5 Nisan 2019 Koç Burcunda Yeniay etkileri farkındalık getiriyor. İlişkilerin daha iyi ve daha kolay para kazanıyorsun. 19 Nisan 2019 Terazi Burcunda Dolunay etkileri aşkla ilgili kafa karıştırıcı gelişmeleri beraberinde getiriyor. Dikkatli ve temkinli olmakta fayda var. 05 Mayıs 2019 Boğa Burcunda Yeniay etkileri ile yeteneklerin ortaya çıkıyor yeni eğitim alanlarına yöneliyorsun. 19 Mayıs 2019 Akrep Burcunda Dolunay etkileri aşk, ilişki ve yeni tanışmaları hareketlendiriyor. Bunlarla ilgili ciddi gelişmeler oluşuyor. 03 Haziran 2019 İkizler Burcunda Yeniay etkileri aile ile ilgili konuları ön plana çıkarıyor. 17 Haziran 2019 Yay Burcunda Dolunay etkileri kazalar, diş ağrıları gibi ufak problemleri tetikliyor.

Yengeç Burcu 2019 Bahar Aşk Yorumu

Yengeç Burcu aşk hayatı 2019 bahar aylarında ciddi kararlar alabilirsin. İlişkin varsa evlenmeye doğru yol alacaksın. Her şey yolunda giderse bu yaz aylarına nikah tarihi belirleyebilirsin. Hayatında hızlı, keskin ve görünebilen, net şeyler yaşanacak. Mücadele ettiğin zor şeyleri bu dönemde geride bırakacaksın. Sabit, değişmeyen huylarını esnetiyorsun. Bu da ilişkine huzur ve rahatlık veriyor. Ara ara sert yükselişler yapabilirsin. O da ilişkinin tuzu biberi olacak.

Yengeç Burcu 2019 Bahar Aile ve İlişkiler Yorumu

Yengeç Burcu 2019 bahar aylarında aile ve ilişkilerinde marjinal değişimler oluyor. Aile üyelerinden bazıları ile fikir birliği yaparak daha fazla büyüyecek, gelişeceksin. Hayata daha olumlu bakmaya başlıyor, değişimlerin yarattığı etkiyi kısa sürede idrak ediyorsun. Ortamlara uyum sağlıyor, hayatına yeni renklerin gelmesine izin veriyorsun. Eskisi gibi katı olmayacaksın. Hayatının belki de en güzel baharlarından birini yaşayacaksın sevgili Yengeç Burcu.

Yengeç Burcu 2019 Bahar Sağlık Yorumu

Yengeç Burcu sağlığı 2019 bahar döneminde alerji ve mide rahatsızlıklarına açık görünüyor. Kendine dikkat eder, yeteri kadar spor yapar, iyi beslenirsen sağlığını koruyabilirsin. Yanı sıra ara ara baş ve diş ağrıları yaşanabilir. Bu gibi sorunları vakit geçirmeden doktora danışmalı, gerekli tedaviyi uygulamalısın.