Yengeç Burcu 2019 Yaz Yorumu

18.041

YENGEÇ Burcu 2019 yaz aylarında aşk, iş ve ilişkiler alanında daha dikkatli aynı zamanda rahatsın. Emin olduğun birçok konuda yanılmayacaksın. Cesurca attığın her adım sana başarı olarak dönecek.

Yengeç Burcu 2019 Yaz Yorumu

YENGEÇ Burcu 2019 yaz aylarında aşk, iş ve ilişkiler alanında daha dikkatli aynı zamanda rahatsın. Emin olduğun birçok konuda yanılmayacaksın. Cesurca attığın her adım sana başarı olarak dönecek. Birçok konuda bakış açını değiştiriyor, karşına çıkan şeylerin seni geliştirmesine izin veriyorsun. Olayları olduğu gibi kabul etmek kazanmanı sağlıyor. Maddi alandaki yükselmen çok hızlı olmasa da iyi gidiyor. Emin ve sağlam adımlar atıyorsun. Yaz ortasındaki yeni tanışmalar yapacağın yeni anlaşmaları beraberinde getirecek. Sonuç odaklı çalışacaksın.

Yengeç Burcu 21 Haziran – 23 Eylül 2019 tarihleri arasında karşına birden fazla fırsat çıkacak. Bu yönde akılcı seçimler yapman gerekiyor. Aldığın her karar çok önemli. Bir işe girip girmemek konusunda kararsız kalırsan korkma ve gir. El attığın her şey sana artı getirecek unutma. Kalbinden geçen ne varsa hayatına yansıyacak bir döneme giriyorsun. Bu enerjinin farkına vardığın lütfen çok geç olmasın. Kaybettiklerine asla üzülme çünkü karşına daha iyileri çıkacak emin ol.

Yengeç Burcu 2019 Yaz aylarında aşk hayatın adına iyi şeyler düşünüyor ve dahası yapıyorsun. Rutine girmiş olanlar için harika bir yaz geliyor. Partnerinle birbirinizin farklı yönlerini keşfedeğiniz bir döneme giriyorsunuz. İlişkisi olan tüm Yengeçlerin birliktelikleri bir sonraki aşamaya taşınıyor. Nişanlı olanlar bu yaz evleniyor. Evliliklerde güven temalı konularda güzel zamanlar yaşanıyor. Aradaki sevgi bağı güçleniyor.

Yengeç Burcu Temmuz, Agustos, Eylül 2019 aylarında sende değerini kaybeden her şeyi geride bırakacaksın. Birçok şeyi aynı anda terk edebilirsin. Senin için önemini koruyanları yanından asla ayırmıyorsun. İkili ilişkilerinden bazılarına son verebilirsin. Derinlemesine sorguladığın şeylerin cevabına ulaşacaksın. Çevrende seninle gereksiz ego savaşına girenler kaybedecek. Hem de sen hiçbir şey yapmadan. Zaten haklı olduğun her konuda zamana bırakıyorsun ve onlar belasını buluyor. Aynen devam et sevgili Yengeç Burcu.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.