Yengeç Burcu 2020 Yaz Yorumu

Bu dönemde kendini içinize döneceksiniz. Geçmişte yaşamış olduğunuz olumsuzlukların etkisini görebilirsiniz. Kendinizi çıkmazda hissetmenize gerek yok sadece kendi duygularınıza güvenin.

Yengeç Burcu 2020 Yaz Yorumu

Bu dönemde kendini içinize döneceksiniz. Geçmişte yaşamış olduğunuz olumsuzlukların etkisini görebilirsiniz. Kendinizi çıkmazda hissetmenize gerek yok sadece kendi duygularınıza güvenin. 12 Temmuz 2020 tarihinde Merkür sizin burcunuzda ileri hareketine başlayacak ve bazı kararlar almak için biraz geç kalmış olabilirsiniz ve bu yüzden bunun pişmanlığını hissedebilirsiniz. Kendinize yeni hedefler ve planlar yapmayı ihmal etmemelisiniz. Geçmişi geçmişte bırakabilecek ve yeni bir sayfa açabileceksiniz.

Yengeç Burcu 2020 Yaz Aşk Yorumu

7 Ağustos 2020 tarihinde Venüs sizin burcunuza geçiş yapacak ve partneriniz ile aranızdaki sorunların hemen hemen hepsinin dolmuşluktan dolayı olduğunu fark edebilirsiniz. Sizin kadar karşı tarafta bunun farkında ama bir türlü konuşamıyorsunuz. Sorunlarınızı çözmek için her iki tarafında açık sözlü olması lazım. Olayları kafanızda kurarak bir yere varamazsınız kendinize açık olmalı ve olayları artık biraz zamana bırakmaya çalışmalısınız. İletişim sıkıntısı yaşadığınız konular varsa kendinizi daha iyi açıklayabilmek için biraz daha zamana ihtiyacınız olabilir.

Yengeç Burcu 2020 Yaz Aile ve İlişkiler Yorumu

Yakın arkadaşlarınız ile aranıza soğukluk girebilir. Uzun zamandan beri birlikte yapmak için uğraştığınız planları bozabilirler ve sizi yarı yolda bırakabilirler. Her ne kadar kendilerine göre nedenleri olsa da size bu şekilde davrandıkları için hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz.12 Temmuz 2020 tarihinde Güneş sizin burcunuza geçiş yapacak ve aile içerisinde miras durumları söz konusu olabilir. Gerçekleşmesini beklediğiniz olaylar başka bir şekilde gerçekleşebilir ve biraz şok yaşayabilirsiniz.

Yengeç Burcu 2020 Yaz Sağlık ve Kariyer Yorumu

20 Temmuz 2020 tarihinde sizin burcunuzda Yeni Ay gerçekleşecek iş hayatınız ve kariyeriniz ile ilgili yeni kararlar almak isteyebilirsiniz. Alacak olduğunuz bu kararlar sizi biraz zorlayıcı süreçlerin içerisine sokabilir. Bu yüzden yeni kararlar vermeden önce buna hazır olup olmadığınızı biraz daha düşünmenizde fayda var. Maddi açıdan rahatlık yaşayabilirsiniz ama almak istediğiniz bir şey varsa ne yazık ki yaz dönemi içerisinde sizden kaynaklanmayan nedenlerden dolayı alamayabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.