Kadınlar Duysun

Yengeç Burcu 2021 Yaz Yorumu

15.06.2021
6.076
Yengeç Burcu 2021 Yaz Yorumu

25 Haziran 2021 tarihinde neptün retro hareketine başlayacak. Hayallerinizi gerçekleştirmek için yapmış olduğunuz planlamalar varsa eğer bunların üzerine tekrar düşünmek isteyeceksiniz. Aklınıza yatmayan fikirleri çevrenizdeki insanlara da danışmak isteyebilirsiniz.

20 Ağustos 2021 tarihinde Mars ve Uranüs üçgen açı oluşturacak. İş hayatınızda yapacak olduğunuz yeni anlaşmalar gündeminizde olabilir. Ortaklaşa yapacak olduğunuz işler varsa ortağınızı bu konular hakkında ikna etmeye çalışacaksınız.

Yengeç Burcu 2021 Yaz Aşk Yorumu

16 Eylül 2021 tarihinde Venüs ve Satürn kare açı oluşturacak. Aşk hayatınız sizi bu sıralar biraz yorabilir. Geçmişten gelen sorunlar yüzünden ilişkinizden soğuyabilirsiniz. Parayla ilgili konular yüzünden de partnerinizle aranızda sorunlar çıkabilir.

22 Eylül 2021 tarihinde Venüs ve Uranüs karşıt açı oluşturacak. Hayatınıza heyecan getirecek olan bir flörtleşme yaşayabilirsiniz. Bu kişiyle duygusal bağınızın ilerleyen zamanlarda giderek yoğunlaşmaya başladığını anlayacaksınız.

Yengeç Burcu 2021 Yaz Aile ve İlişkiler Yorumu

30 haziran 2021 tarihinde Mars Satürn Karşıt açı oluşturacak. Ailenizle birlikte yaptığınız ortak bir iş varsa eğer bununla ilgili konular yüzünden aranızdan tartışmalar çıkabilir.

20 Ağustos 2021 tarihinde Uranüs retro hareketine başlayacak. Yakın bir arkadaşınızla aranızda sorunlar oluşabilir. Size gösterecek olduğu sert tavırlar yüzünden arkadaşınızdan soğuyabilirsiniz.

20 Eylül 2021 Tarihinde Merkür ve Plüton kare açı oluşturacak. Kardeşlerinize veya yakın akrabalarınıza karşı sert eleştiri de ve yorumlarda bulunabilirsiniz.

Yengeç Burcu 2021 Yaz İş ve Kariyer Yorumu

2 Temmuz 2021 tarihinde Mars Uranüs kare açı oluşturacak. İş yerinizde beklenmedik para çıkışları ile karşılaşabilirsiniz. Bu masrafları karşılayabilmek için ekstra çalışmak isteyeceksiniz. Borçlarınızı baştan yapılandırma sürecine gireceksiniz.

1 Ağustos 2021 2021 tarihinde Güneş ve Satürn karşıt açı oluşturacak. Kariyeriniz için riskli olan durumları değerlendirirken aceleci kararlar almamaya çalışmalısınız. Bugüne kadar yapmış olduğunuz işleri tekrar gözden geçirebilirsiniz.


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.