Yengeç Burcu 2021 Yıllık Burç Yorumu

Yengeç Burcu 2021 Yıllık Burç Yorumu

Yengeç Burcu 2021 sizin için yatırım yılı olacak. Geçen sene vermiş olduğunuz emeklerin karşılığını alabileceksiniz. Kendinizi geliştirmek adına katılmış olduğunuz eğitimler varsa bunlar ile ilgili de yeni bir iş girişiminde bulunmak isteyebilirsiniz.

Şubat ve Temmuz aylarında finansal konularınıza dikkat etmeniz gerekebilir. Dalgınlığınızdan yararlanmak isteyen kişiler tarafında dolandırılabilirsiniz.

Bu sene sizin için bir fırsat senesi olacak diyebiliriz. Hemen hemen her evin konularını içeren durumlarda şanslı olacaksınız ve bu sayede hayatınızda istediğiniz noktaya erişebileceksiniz.

İlişkiniz yoksa bu sene uzun zamandan beri beklediğiniz özel insanı bulabileceksiniz ve büyük bir aşk yaşayacaksınız.

Yengeç Burcu 2021 Aşk, Evlilik ve İlişkiler

13 Ocak 2021 tarihinde yaşanacak olan Yeni Ay sizin ikili ilişkileriniz etkileyecek özellikle evli iseniz evliliğinizde ki bazı problemler sizi bu ara tedirgin edebilir.

27 Şubat 2021 tarihinde Dolunay gerçekleşecek ve duygusal anlamda kendizi yalnız hissedebilirsiniz bu yüzden partnerinizden iki kat destek isteyebilirsiniz.

12 Nisan 2021 tarihinde aşk hayatınızı da köklü değişiklikler olabilir. Yaşanacak olan Yeni Ay sizin partnerinizle aranızdaki sorunlarınızı çözmenize yardımcı olacak.

27 Nisan 2021 tarihinde Dolunay yaşanacak ve aşk hayatınızla ilgili konularda geçmişe odaklanabilirsiniz bu yüzden önünüzü görmekte zorluk çekebilirsiniz.

9 Mayıs 2021 tarihinde Venüs sizi ikili ilişkiler anlamında zorlayabilir partneriniz için ekstra fedakarlık yapmak zorunda kalabilirsiniz. Partnerinizin sizden gizlediği bir konu varsa onu bu dönemde öğrenebilirsiniz.

23 Mayıs 2021 tarihinde Satürn retro hareketine başlıyor bu yüzden ikili ilişkilerde zorluk yaşayabilirsiniz. Aşk hayatınız ile ilgili sorunları etrafınızdaki insanlara anlatmamaya çalışmalısınız.

26 Mayıs 2021 tarihinde Ay Tutulması gerçekleşecek ve kendinizi ev hayatınızdaki konulara odaklayacaksınız partneriniz ile evinizin içerisinde daha çok vakit geçirmek isteyebilirsiniz.

30 Mayıs 2021 tarihinde Merkür retroya başlayacak geçmiş ilişkileriniz ile ilgili konular kafanızı karıştırabilir. Bu yüzden aşk hayatınızda bazı sallantılar ortaya çıkabilir.

24 Haziran 2021 tarihinde Dolunay gerçekleşecek ve evli iseniz evliliğiniz ile ilgili bazı olumsuz haberler alabilirsiniz.

11 Temmuz 2021 tarihinde Merkür sizin aşk hayatınızı önemli ölçüde etkileyecek. Kendinizi net bir şekilde ifade etmekte zorlanabilirsiniz bu yüzden kendinizi aktaramayacaksınız.

29 Temmuz 2021 tarihinde Mars gezegeni burç değiştirecek ve sizin enerjiniz daha çok aşk hayatınızda olacak. Duygusal anlamda kendinizi daha düşük hissedebilirsiniz bu yüzden partnerinizi eleştirebilirsiniz.

Yengeç Burcu 2021 16 Ağustos tarihinde Venüs sizin aşk hayatınız üzerinde olacak. Partnerinizin akrabaları veya yakın ailesi ile daha çok vakit geçirebilirsiniz.

7 Eylül 2021 tarihinde Yeni Ay gerçekleşecek ve sosyal hayatınızda eşiniz veya sevgiliniz ile birlikte daha çok aktif olabilirsiniz.

10 eylül 2021 tarihinde Venüs sizin ikili ilişkiler alanında ve çocuklar ile ilgili olan alanınızda duracak. Venüs akrep burcunda olacağı için bu pozisyonda pek rahat edemiyor bu yüzden siz de kendinizi strese ve sıkıntıya sokabilirsiniz.

21 Eylül 2021 tarihinde Dolunay yaşanacak ve partneriniz ile kısa süreli uzak kalabilirsiniz ve kendinizi yalnız hissedebilirsiniz.

27 Eylül 2021 tarihinde Merkür yılın son retrosunu ikili ilişkilerde sorunlara daha açık vaziyette olacaksınız özellikle eski geçmişte kalmış konuları tekrar gündeme getirebilirsiniz.

20 Ekim 2021 tarihinde Dolunay gerçekleşecek ve aile hayatı ile ilgili konuları partnerinizle paylaşmak isteyebilirsiniz.

19 Kasım 2021 tarihinde parçalı Ay Tutulması gerçekleşecek özel hayatınız ile ilgili konuları sosyal çevrenize çok fazla açık etmemelisiniz aynı zamanda partnerinizden güzel bir sürpriz alabilirsiniz.

19 Aralık 2021 tarihinde aşk gezegeni olan Venüs retro hareketine başlayacak bu yüzden özel hayatınıza iki kat dikkat etmelisiniz karşınıza çıkan sorunlara karşı fevri hareket etmemelisiniz.

Yengeç Burcu 2021 İş, Para ve Kariyer

30 Ocak 2021 tarihinde Merkür bu senenin ilk gerilemesini hazırlanıyor olacak bu yüzden her türlü ortak paralar ve ailenizin parası ile ilgili konular daha çok ön planda olabilir. Bu konulara karşı daha dikkatli ve temkinli olmaya çalışmalısınız.

11 Şubat 2021 tarihinde Yeni Ay gerçekleşecek ve sizin için önemli bir iş başlangıçları ortaya çıkabilir. Merkür’ün geri hareketi yüzünden uzun zamandan beri çaba sarf ettiğiniz bir konu üzerine talihsiz bir haber alabilirsiniz.

27 Şubat 2021 tarihinde gerçekleşecek olan Dolunay sizin para ile ilgili konularınızı ön plana çıkaracak. Bu tarihte çok fazla para harcamaya dikkat etmelisiniz aksi takdirde zor durumda kalabilirsiniz.

16 Mart 2021 tarihinde yurtdışı ile ilgili konularınız varsa buralar ile ilgili önemli iş teklifleri alabilirsiniz

Yengeç Burcu 4 Nisan tarihinde kariyeriniz ve ileriye dönük hedefleriniz ön planda olacak. Merkür sizin bu alandaki görüşlerinizi hızlandıracak ve kendinizi çevrenizdeki insanlara en iyi şekilde ifade edebileceksiniz.

12 Nisan 2021 tarihinde gerçekleşecek olan Dolunay kariyerinizi oldukça hızlandıracak. Yeni bir döneme adım atmak istiyorsanız eğer bununla ilgili önemli bir iş teklifleri alabilirsiniz.

9 Mayıs 2021 tarihinde para ve aşk gezegeni olan Venüs sizin iş eviniz ile alakalı konuları ön plana çıkaracak. Sosyal anlamda biraz daha kendinizi zorlayacaksınız ve  yeni iş planları ortaya çıkabilir.

14 Mayıs 2021 tarihinde Jüpiter Balık burcuna geçiş yapacak bu yüzden para ile ilgili büyük sorunlarınız varsa sonlanacaktır. Girecek olduğunuz bir ortamda yeni bir iş ortaklığı yakalayabilirsiniz.

23 Mayıs 2021 tarihinde Satürn Retro hareketine başlıyor. Bu durum sizin ortaklıklı işlerinizi ön plana çıkaracaktır. Özellikle partneriniz ile birlikte ödemeniz gereken bir iş borcunuz varsa bunu ihmal etmemelisiniz.

26 Mayıs 2021 tarihinde Ay Tutulması yaşanacak ve günlük işlerinizi iş hayatınızın rutinine karşı düzenlemeye çalışacaksınız.

30 Mayıs 2021 tarihinde Merkür Retro hareketine başlayacak geçmiş ile ilgili olan iş konularınız ön plana çıkabilir. Kariyerinizde önemli gelişmeler yaşamak istiyorsanız kendinize daha çok güvenmelisiniz.

Yengeç Burcu 2021 10 Haziran tarihinde Güneş Tutulması gerçekleşecek işiniz ile ilgili beklenmedik bir haber alabilirsiniz. Yurtdışı İle bağlantılı bir görüşmeniz varsa bu sizi maddi anlamda olumlu yerlere de getirebilir.

11 Haziran 2021 tarihinden itibaren Mars gezegeni para evinizde dolanmaya başlayacak. Para ile ilgili daha çok mücadeleci ve hırslı olacaksınız bu sayede ileriye dönük güzel yatırımlar yapabileceksiniz.

27 Haziran 2021 tarihinde aşk ve para gezegeni olan Venüs sizin para kaynaklarınızı dokunacak ve beklemediğiniz bir yerden işiniz ile ilgili önemli yatırımlar ve destekler görebileceksiniz.

10 Temmuz 2021 tarihinde Yeni Ay gerçekleşecek ve sizin için yeni iş başlangıçları olabilir. Para ile ilgili kaygılarınız varsa bunlara yönelik bazı Düşünceler içerisine gidebilirsiniz.

24 Temmuz 2021 tarihinde Dolunay yaşanacak ve sizin para ile ilgili konularında aynı bir değişiklik söz konusu olabilir. Ailenizin gelir kaynaklarından faydalanma fırsatı yakalayabilirsiniz.

8 Ağustos 2021 tarihinde gerçekleşecek olan Dolunay ile birlikte banka borçlarınız ve kredi gibi borçlarınız varsa bunlara yönelik yeni gelişmeler yaşayacaksınız.

22 Ağustos 2021 tarihinde gerçekleşecek olan Dolunay sayesinde işyerinizde yeni bir oluşuma gitmek isteyebilirsiniz. Sizinle çalışan insanlar varsa bunlara karşı daha naif olmaya çalışacaksınız.

Yengeç Burcu 2021 21 Eylül tarihinde Dolunay yaşanacak ve bu sayede yurtdışı ile ilgili bağlantılarınız varsa veya işiniz ile ilgili nedenlerden dolayı şehir dışına çıkmak istiyorsanız buna fırsat bulabileceksiniz.

18 Ekim 2021 tarihinde Merkür’ün geri hareketi düzelecek ve maddi konularda kendinizi daha rahat hissedebileceksiniz.

19 Kasım 2021 tarihinde parçalı Ay Tutulması yaşanacak ve işiniz ile ilgili ciddi bir sorunla karşılaşabilirsiniz. Bunun nedenini başkalarında değil aynı zamanda kendinizde aramalısınız.

13 Aralık 2021 tarihinde Mars uzun bir süre boyunca sizin iş evinizde hareket etmeye başlayacak. Bu yüzden işiniz ile ilgili konularda ekstra çaba sarf etmek isteyebilirsiniz.

19 Aralık 2021 tarihinde Dolunay yaşanacak iş alanınızda ortaya çıkan gerginliklerden dolayı psikolojik olarak kendinizi iyi hissetmeye bilirsiniz.

29 Aralık 2021 tarihinde Jüpiter Balık burcuna geçiş yapıyor. Hayatınızı yeniden şekillendirmek için eğitim ile ilgili ve işle ilgili çalışmalarınızı hızlandırmanız gerekebilir.

Yengeç Burcu 2021 Sağlık

12 Ocak 2021 tarihinde sağlığınız ile ilgili konulara daha fazla kafa yormak isteyebilirsiniz özellikle sizin için uğraşan bir arkadaşından iyi bir doktor tavsiyesi alacaksınız.

19 Şubat 2021 tarihinde kendi enerjinizi hissedeceksiniz ve sağlığınız için daha iyi aktivitelere dahil olmak isteyeceksiniz.

4 Mart 2021 tarihinde size psikolojik olarak yoran insanları hayatınızdan çıkarma kararı alacaksınız ve daha sağlıklı olacaksınız.

23 Nisan 2021 tarihinde iş hayatınızdaki yoğunluktan ve iş hayatınızdaki gerginlikten dolayı kendinizi hem fiziksel hem de psikolojik olarak biraz yıpranmış hissedebilirsiniz.

20 Mayıs 2021 tarihinde kullandığınız ilaçlarınız varsa bunları almayı ihmal edebilirsiniz bu yüzden kronik olarak bir rahatsızlığınızın atağı ile karşılaşabilirsiniz daha dikkatli olmalısınız.

Yengeç Burcu 2021 10 Haziran tarihinde Güneş Tutulması gerçekleşecek ve fizikselden daha çok psikolojik sağlığınıza odaklanacaksınız. Mental olarak sizi yoran ve aşağı çekmeye çalışan bir yakın arkadaşınız ile tartışma içerisine de girebilirsiniz.

7 Ekim 2021 tarihinden itibaren fiziksel görünüş size daha dikkat etmek isteyebilirsiniz. Bu yüzden fazla kilolarınızdan rahatsız oluyorsanız yeni bir diyete başlamak isteyebilirsiniz.

6 Kasım 2021 tarihinde  daha sağlıklı gıdalara odaklanacaksınız. Size iyi gelmeyen besinlerden uzak durmaya çalışacaksınız.

17 Kasım 2021 tarihinde kendinize farkına varacaksınız enerjinizi en yüksek seviyede tutarak sağlığınız ile ilgili yeni girişimlerde bulunmak isteyeceksiniz.

13 Aralık 2021 tarihinde Mars uzun bir süre boyunca size sağlık alanınızda hareket etmeye başlayacak sağlığınız ile ilgili konulara daha çok zaman ayıracaksınız. Grip,  nezle veya soğuk algınlığı gibi bir hastalığa kapılırsınız buna dirileceksiniz ve en kısa sürede iyileşeceksiniz.

19 Aralık 2021 tarihinde evimizin içerisinde yapacak olduğunuz değişiklik yüzünden biraz canınız sıkabilir ve bu sizin fazla düşünmenize neden olacak baş ağrılarınız da ortaya çıkabilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.