Kadınlar Duysun

Yengeç Burcu 2022 Yıllık Yorum

15.12.2021
5.938
Yengeç Burcu 2022 Yıllık Yorum

Gündelik işlerinize ve iş hayatınıza yeni bir düzen getirme kararı alabilirsiniz. Parayla ilgili konularla uğraşacak ve bunları düzene sokmaya çalışacaksınız. Satürn sizi ekonomik davranmaya itebilir, bu yüzden daha hesaplı harcamalar yapmak zorunda hissedebilirsiniz. Ortaklıklı işler söz konusuysa buralarda belli başlı zorlamalar yaşayabilir, yeni kararlar alabilirsiniz. Ocak sonunda bitmiş olan iş birlikteliği hakkında yeni bir oluşum sizinle olabilir.

17 Ocak 2021 Yengeç Dolunayı

Hayatınızla ilgili daha öncesinden fark edemediğiniz konuların farkına varabilir ve küçük çaplı yüzleşmeler yaşayabilirsiniz. Yaşamış olduğunuz olaylara ve çevrenizdeki insanlara karşı olan olaylarda bazı yenilenmeler söz konusu olabilir. Kendiniz için yeni bir dönem belirleyecek ve kararlarınızı artık mantık çerçevesinde almaya çalışacaksınız. Ailenizle ilgili aldığınız yaralardan dolayı kırgın hissedebilirsiniz. Aile içinde düzeltilmesi gereken konulara karşılık ne yapmanız gerektiği konusunda kararsız kalabilirsiniz. İkili ilişkilerde de bazı sorunlar ortaya çıkabilir.

15 Eylül / 23 Ekim Satürn – Uranüs karesi

Uranüs kendi içinizde yapacak olduğunuz değişikliklere ve yenilikleri işaret etmektedir. Satürn ise güvendiğiniz kurduğunuz yapıları temsil eder. Bu nedenle geçmişte yaşadığınız olayları geride bırakarak, yeniliklere adım atabileceğiniz olaylarla karşılaşabilirsiniz. Satürn 8. evinizdeki konular üzerine girecek olduğunuz değişim sürecini temsil ediyor. Uranüs’ün ise 11. evinizde konumlanması, ileriye yönelik planlarınızı, hedeflerinizi en başından itibaren değiştirmeye yardımcı olacaktır. İçsel bir değişme hazır olacaksınız, mümkün olduğunca kendinizi istemediğiniz olaylardan geri çekeceksiniz. 2021 yılın başında başlayan, hayatınızı farklılaştırma düşüncesi 2022 yılında da devam edecek. Eylül ve ekim aylarında para ile ilgili konular ön plana çıkacaktır. Ödenmesi gereken borçlar gündeme gelebilir, bunlarla ilgili yeni işbirlikleri yapmak isteyebilirsiniz.

Tutulmaların Etkileri

  • 30 Nisan Parçalı Güneş Tutulması
  • 25 Ekim Parçalı Güneş Tutulması
  • 16 Mayıs Ay Tutulması
  • 8 Kasım Ay Tutulması

Yaşanacak olan tutulmalar, sosyal çevrenizi, arkadaşlık ilişkilerinizi, çocuklarınızla alakalı konuları, hobilerinizi ve kendinizi ifade etme biçiminizi etkileyecektir. Bu yıl gerçekleşecek olan dört tutulma sayesinde arkadaşlarınız köklü bir şekilde değişebilir. Eğitim ve seyahatlerde yaşanan aksilikleri geride bırakacak, gitmek istediğiniz yerlere rahatlıkla gidebileceksiniz. Yurtdışına çıkma gibi düşünceniz varsa bunu gerçekleştirebilirsiniz. Grup çalışmaları içerisine dahil olabilir, farklı organizasyonlar gerçekleştirebilirsiniz. Yeni insanlar tanıyarak farklı derneklere üye olabilir, buralarda projeler gerçekleştirmeye meraklı olabilirsiniz.

Aşk hayatınızda veya çocuklarınızla ilgili konularda yeni gelişmeler sizinle olabilir. Özellikle ilişkilerinizde daha kritik bir döneme adım atıyorsunuz. Evlilik nişan veya ayrılık gibi durumlarla yüzleşebilirsiniz. İş hayatınızda daha çok ön plana çıkmak isteyecek ve çevrenizdeki insanların dikkatini bu yönde kendinize çekmeye çalışacaksınız. Özel hayatınızda yaşayacak olduğunuz önemli gelişmeler sayesinde tutkulu bir aşk ilişkisine adım atabilirsiniz. Partnerinizle aranızdaki problemleri halledebildiğinizi düşündüğünüz noktada, işleri ciddiyeti bindirerek evlenme yolunda ilerleyebilirsiniz. Arkadaşlarınızla alakalı konularda beklenmedik gelişmeler sizinle olabilir. Katılacak olduğunuz çalışmalarda veya yakın bir arkadaşınızla alakalı durumlarda daha öncesinden yapılan planlarda değişiklikler yapmak zorunda kalabilirsiniz.

Kuzey Ay Düğümü Hareketleri

5 – 18 Şubat / 18 Mart – 11 Nisan / 1 – 19 Nisan / 4 – 12 Nisan / 27 Temmuz – 11 Ağustos

Farklı kültürlere olan ilginiz daha da artacak ve yeni insanlar tanımaya çalışacaksınız. Ufkunuzu genişletmeye devam edecek, farklı arkadaş çevrelerine adım atacaksınız. Yeni tanışacak olduğunuz insanlarla daha sık bir araya gelebilir ve kendinizi bu şekilde kısıtlanmamış hissedebilirsiniz. Beklenmedik olaylar planlarınızı değiştirmenize neden olabilir. Arkadaş çevrenizi değiştirmenizle birlikte kendinizi daha rahat hissettiğiniz insanlarla zaman geçirdiğinizin farkına varacaksınız. Girecek olduğunuz gruplar içerisinde düşüncelerinizi daha net ifade edebilir, kendinizi daha güvende hissedebilirsiniz. İlişkiniz var ise farklı yerinizde birlikte daha çok zaman geçirme kararı alabilir. Yeni ortaklıklar kurmak isteyeceğiniz bir döneme adım atıyorsunuz. Gelecek planlarınızı gerçekleştirebilmek için geçmişten gelen korkularla zaman zaman yüzleşmeniz gerekebilir. Borç, kredi veya ortak finansal konularda da sorunlarla karşılaşabilirsiniz.


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.