Yengeç Burcu 2023 Yıllık Yorum

Yengeç Burcu 2023 Yıllık Yorum

Kariyerin açısından şanslı bir yıla adım atıyorsunuz. Uzun zamandan beri çabalamış olduğunuz işlerin karşılığını güzel bir şekilde alabileceksiniz. Sorumluluklarınız artsada çok çalışarak, bunların üstesinden geleceksiniz. Şans gezegeni Jüpiter, 16 Mayıs 2023 tarihinden itibaren sizi geleceğe dair planlar, umutlar ve yenilikler getirmeye başlayacak. Çevrenizi genişletmek sizin için önemli olacak.

17 Temmuz 2023 tarihinde Yengeç Yeni Ayı, 7 Ocak – 27 Aralık 2023 tarihinde burcunuzda Dolunay, 21 Haziran – 21 Temmuz 2023 tarihinde ise Güneş sizin burcunuza geçiş yapacak. Bu tarihler sizin için oldukça önemli zamanlar olacak. İçsel bir dönüşüm yaşayacaksınız. Hayatınızda yeni bir sayfa kapandı, kendinizi tamamen yenilenerek, güzel bir sayfa açmaya hazırlıklı olacaksınız. Başarı elde edebilmek için hedeflerinize yavaş yavaş yaklaşacak, emin adımlarla ilerlemeyi tercih edeceksiniz.

Yengeç Burcu 2023 Aşk, Evlilik ve İlişkiler

İlişkilerde yenilenmeler, bitişler ve başlangıçlar önem kazanmaya başlayabilir. Sizin için olumsuz ilerleyen durumlar var ise bunları kontrol altına almak isteyeceksiniz. İlişkide dramatik krizler ve büyük dönüşümler sizinle olabilir. Hayatınızı dönüştüren sizi her zaman destek olan kişileri yanınızda tutmaya özen göstereceksiniz.

İkili ilişkiler ve ortaklıklarla alakalı durumlar baştan aşağı değişmeye başlayacak. Size uygun olmayan biriyle birlikte iseniz de bu ilişkiyi bitirmek durumunda kalabilirsiniz. Tutkulu ve güzel bir ilişki yaşamak önceliğiniz olacak. Geçmişten gelen konuları kapatacak, ilişkilerde farkındalık yaşayacaksınız. Partnerinizle aranızda maddiyatla alakalı konular var ise bunun üzerine yeni kararlar alabilirsiniz.

Yengeç Burcu 2023 İş, Para ve Kariyer

Jüpiter, Koç burcuna geçiş yapacak, bu sayede iş hayatında başarılı olacak ve kariyerde yükselişe geçeceksiniz. Uzun zamandan beri çabaladığınız işlerin sonuçlarını alabilecek, işinizde istediğiniz noktaya geleceksiniz. Karşınıza parayla ilgili konularda güzel fırsatlar çıkabilir. Ödül olabilir veya terfi edebilirsiniz. Çalıştığınız sektördeki alanları değiştirmek isteyebilirsiniz. İş hayatınızda kendinizi göstermek jüpiter sayesinde oldukça kolay olacak.

Kendi işinizi yapıyorsanız, pratik olmalı, medya gibi alanlara yönelmeye çalışmalısınız. Kariyer açısından yeni sorgulamalar gerçekleştirebilir, ne yapmak istediğinizi bulma yolunda ilerleyebilirsiniz. 7 Mart 2023 tarihinde Satürn yer değiştirecek, bu da sizin eğitim, seyahat ve ideallerinizle alakalı durumlarınızı ön plana taşıyacak. Alacak olduğunuz riskleri en iyi şekilde hesaplamalı, buna göre hareket etmeye çalışmalısınız.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.