Kadınlar Duysun

Yengeç Burcu Ağustos 2021 Aylık Burç Yorumu

01.08.2021
3.337

Yengeç Burcu Ağustos 2021 Aylık Burç Yorumu; bu ay burcunuzu neler bekliyor? Bu ay dolunay ve yeniay yengeç burcunu nasıl etkileyecek? Aşk, aile, para, ilişkiler alanlarında yengeç burcu ağustos 2021 yorumu…

Yengeç Burcu Ağustos 2021 Aylık Burç Yorumu

1 Ağustos 2021 tarihinde Güneş ve Satürn karşıt açı oluşturacak. Maddi durumumuz ile ilgili kafanızda soru işaretleri varsa bunları oturup düzeltmek isteyebilirsiniz. Borçlarınızı yapılandırmanız için oldukça verimli bir döneme adım atıyorsunuz. ödenmesi gereken vergi, sigorta veya herhangi bir borcu ihmal etmemelisiniz.

16 Ağustos 2021 tarihinde Venüs Terazi burcuna geçiş yapacak. Aile içerisinde olacak ve daha çok evinizde vakit geçirmek isteyeceksiniz. Evinizin içerisinde değiştirmek istediğiniz yerler varsa bunları daha çok odaklanabilirsiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Yengeç Burcunu Nasıl Etkileyecek

8 Ağustos 2021 tarihinde Aslan burcunda Yeniay gerçekleşecek. İş hayatınızı ilgilendiren konular gündeminizde. Yeni iş teklifleri alabilir veya mevcut olan işinizde güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz. Gelir kaynağınızı arttırmak için çaba sarf edeceksiniz.

22 Ağustos 2021 tarihinde Kova burcunda Dolunay gerçekleşecek. Ortaklaşa yürütmekte olduğunuz işleriniz veya yatırımlarınız varsa bunlarla ilgili sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Bu sorunlar kısa süreli olacak ve güzel geri dönüşler alabileceksiniz. Miras ile alakalı konular da ön plana çıkıyor, şanslı olacağınız bir dönem olacak.

Yengeç Burcu Ağustos 2021 Aşk Yorumu

Aşk hayatınızda ki durağanlık devam edecek. Partnerinizle birlikte birbirinizi olabildiğince anlayabildiğiniz bir döneme giriyorsunuz. Daha önceki tartışmalarınızı bir kenara bırakarak daha çok ilişkinizi yaşamaya çalışacaksınız. İlişkisi olmayanlar ise bu dönem boyunca yeni bir ilişkiye adım atmak isteyebilirsiniz. Daha öncesinden tanıdığınız biriyle flörtleşmeler yaşayabilir ve ilişkinizin boyutunu ilerletmek isteyebilirsiniz.

Yengeç Burcu Ağustos 2021 Aile ve İlişkiler

11 Ağustos 2021 tarihinde Merkür Başak burcuna geçiş yapacak. Yakın çevrenizle aranızdaki iletişimi iyi tutmaya çalışacaksınız. Onların sorunları ile İlgilenebilir ve yeni çözüm yolları getirebilirsiniz. Özellikle görüşmek istediğiniz insanlar varsa onlara öncelik tanıyabilirsiniz.

20 Ağustos 2021 tarihinde Uranüs retro hareketine başlayacak. Arkadaşlık ilişkileriniz beklemediğiniz bir sarsıntılı döneme girebilir. En yakın arkadaşınızın hayatında tahmin etmediğiniz ani bir değişiklik söz konusu olabilir. Bu durum karşısında sizin düşüncelerinize önemseyecek ve sizden destek almak isteyecektir.

Yengeç Burcu Ağustos 2021 Para ve Kariyer

20 Ağustos 2021 tarihinde Mars ve Uranüs üçgen açı oluşturacak. İşe hayatınız ile ilgili daha öncesinden planladığınız görüşmeler veya ileriye dönük eylemler var ise bunları hayata geçirmek isteyebilirsiniz. Yapacak olduğunuz işleri onaylaması gereken kişileri de bu dönemde ikna etmeye çalışacaksınız.

30 Ağustos 2021 tarihinde Merkür Terazi burcuna geçiş yapacak. İşinizi evden yürütmek isteyebilir ve böylelikle kendinize zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Daha çok kariyerinizde ki sorunları odaklanacak ve nerede ne yapılması gerektiğine dair derin planlamalar içerisine gireceksiniz.


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.