Yengeç Burcu Ağustos 2022 Yorumu

Yengeç Burcu Ağustos 2022 Yorumu

11 Ağustos 2022 tarihinde Venüs Aslan burcuna geçiş yapacak. Kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Moda ve makyaj gibi alanlara tahmininizden biraz daha fazla harcayabilirsiniz. Yeni şeyler öğrenecek, kendinizi geliştirmek için çaba sarf edeceksiniz.

20 Ağustos 2022 tarihinde Mars İkizler burcuna geçiş yapacak. Bu dönem içerisinde geçmişte sizi olumsuz etkileyen olayları detaylı bir şekilde düşünebilirsiniz. Hayatınızın akışında değiştirmeniz gereken kısımlar varsa eğer bunlara odaklanın. Gereksiz yere telaş yapıp, hüzne kapılmak sizi olumsuz etkileyebilir.

Yeni Ay ve Dolunay Yengeç Burcunu Nasıl Etkileyecek

12 Ağustos 2022 tarihinde Kova burcunda Dolunay gerçekleşecek. Ortak maddi durumlarda bazı riskler söz konusu olmaya başlayabilir. Almayı düşündüğünüz para tahmininizden biraz daha geç gelebilir. Yatırımlarınız değer kazanmaya başlayacak, yeni işler yapmak için daha heyecanlı olacaksınız.

27 Ağustos 2022 tarihinde Başak burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Ani bir karar ile yeni bir eğitim almak isteyebilirsiniz. Bulunduğunuz şehirden uzaklaşma düşüncesi içerisine girecek, kendinize yeni alanlar yaratmaya odaklanın.

Yengeç Burcu Ağustos 2022 Aşk Yorumu

26 Ağustos 2022 tarihinde Merkür Terazi burcuna geçiş yapacak. Aşk hayatınızla daha fazla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Partnerinizle aranızda sorunlar varsa eğer bu sorunları ertelemek yerine daha detaylı konuşma karar alacaksınız. Çözülmesini beklediğiniz problemlerin üzerine girmek size iyi gelecek.

2 Ağustos 2022 tarihinde Mars ve Uranüs Boğa burcunda kavuşum içerisinde olacak. İlişkisi olmayanlar ise bu dönem içerisinde yeni bir ilişkiye her zamankinden daha uzak olabilirsiniz. Kendi başınıza kalıp düşüncelerinizi dinlemek size iyi gelecek.

Yengeç Burcu Ağustos 2022 Aile ve İlişkiler

4 Ağustos 2022 tarihinde Merkür Başak burcuna geçiş yapacak. Yakın çevreniz, kardeşleriniz ve komşularınızla ilgili konularla daha çok ilgilenmek isteyebilirsiniz. Çevrenizdeki insanlarla daha sıkı iletişim kurmanız sayesinde olumsuzluklardan uzaklaşacaksınız.

24 Ağustos 2022 tarihinde Güneş Mars ile kare açı yapacak. Kontrolünüz dışında gerçekleşen sorunlar varsa eğer bu sorunlar yüzünden ailenizle aranızda problemler oluşmaya başlayabilir.

Yengeç Burcu Ağustos 2022 Para ve Kariyer

24 Ağustos 2022 tarihinde Uranüs Retro hareketine başlayacak. Beklenmedik gerginlikler yüzünden maddi açıdan kendinizi telaşlı hissedebilirsiniz. Sorunları çözmek bu dönem içerisinde sizi biraz yorsa da, alacak olduğunuz maddi destek sayesinde kendinizi iyi hissedeceksiniz.

23 Ağustos 2022 tarihinde Güneş Başak burcuna geçiş yapacak. Yatırımlarınızı baştan düşünmeli, yeni alanlar bulduysanız da bunları tekrar değerlendirmelisiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.