Yengeç Burcu Ağustos Ayı Yorumu

18.528
Yengeç Burcu Ağustos Ayı Yorumu

YENGEÇ Burcu aylık yorum Ağustos 2016 meslek ağırlıklı ilerliyor. Kariyerinizle ilgili gerçekleştirmek istediğiniz önemli projeleriniz var. Planlarınızı hayata geçirirken ufak ayrıntıları gözden kaçırmamalısınız. Ağustos ayı Yengeç Burcu başarısı gözle görülür şekilde artıyor. Minik aksaklıklar sizi yıldırmasın. Yatırım noktasında acele etmeyin. Bu konuda alacağınız kararları zamana yayın. Doğru yatırımla işlerinizi kısa sürede ikiye katlamanız söz konusu. Bazı işlerde kar yaptığınızı sanıp aslında hiç te öyle olmadığını görebilirsiniz. Bu durum tecrübe bakımından gelişiminize katkı sağlayacaktır. 2016 Ağustos Yeni Ay ile birlikte aydınlanma yaşıyorsunuz. Bunun iş hayatınıza olumlu katkıları söz konusu.

Ağustos 2016 Yengeç Burcu aşk hayatı oldukça keyifli. Birlikteliği olmayan ikizler burcu karşı cinsin ilgisini üzerinde toplamayı başarıyor. Bu ilgi sizin aşk tercihlerinizi farklı şekilde etkileyebilir. Özel hayatınızda aceleci davranmanız, alacağınız kararlarda yanlışa düşmenize sebep olabilir. Heyecan dolu yakınlaşmalar ve iletişimler mevcut. Ağustos ayı sonlarına doğru yalnızlığınız son buluyor. Evli ve ilişkisi olan ikizler, birlikteliklerini daha iyiye götürme yolları arıyorlar. Çevrenizin büyük oranda etkisini hissediyor, bundan rahatsız oluyorsunuz. İlişkiniz konusunda ne yapmanız gerektiğinin söylenmesi hoşunuza gitmiyor. Aklınızı karıştırmalarına izin vermeyin. Doğru kararlar alabilmek için yalnız kalın ve iç sesinizi dinleyin.

Yengeç Burcu Ağustos 2016 sağlık bakımından iyi durumda. Zihnen yorgun düşebileceğiniz zamanlar olabilir. Beden sağlığınız genel olarak yerinde. Uykusuz kaldığınız günler baş ağrısı çekebilirsiniz. Bu ay ilişkileriniz nedeniyle duygusallaşabilirsiniz. Bu durumun sağlığınızı etkilemesine izin vermemelisiniz. Baş gösteren sorunların içine dahil olmayın. Kendinize zaman ayırın ve hobiler edinin. Film izleyebilir, spor yapabilirsiniz. Bir şeyler okumak ta size iyi gelecektir. Yengeç burcu Ağustos ayı itibariyle bilim ve teknoloji konularına daha fazla önem veriyor. İşinizle ilgili gelişmeleri yakından takip ediyorsunuz. Ağustos ayı iş, aşk ve sağlıkla ilgili tüm konulara siz yön vereceksiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.