Yengeç Burcu Aralık 2017 Aşk Yorumu

Yengeç Burcu Aralık 2017 Aşk Yorumu

YENGEÇ Burcu Aralık 2017 aşk hayatında adımlarını düşünerek atıyorsun. Aşkı ciddiye almanın zamanı geldi. Aya güzel haberlerle başlıyorsun. Bugüne kadar yaşadıkların seni önemli ölçüde geliştirdi ve parayla satın alamayacağın deneyimler kazandırdı. Bekar bir Yengeçsen güven duyacağın mütevazi bir aşka başlayabilirsin. Süren ilişkilerde evlilik yolunda alınan kararlar var. Evliliklerde ise çocuk sahibi olma duygusu yüksek. Bu ay ruhundaki sanatçı kişiliği hayatına taşıyabilirsin. Eğlence ve yaracıtılık içeren konularla ilgili yeni çalışmalar yapabilir, bununla ilgili bir sergi açabilirsin.

Aralık 2017’de YENGEÇ Burcu aşk hayatında yeni gelişen durumlarla ilgili alınacak sorumlukluklar var. Gelecek zamanda ilişkinden ne beklediğini sorguluyorsun. Bekar olanlar için açılan fırsat kapıları aşkı test eder nitelikte. Kafandaki profile uygun insanla tanışıp kaçtığın duygularla yüzleşebilirsin. Bu ay her şeye hazır gibisin. Evliliklerde aileler arası var olan sorunlar azalıyor. Karşılıklı anlayış ve uyumla moral bozukluğu yaratan sıkıtıların üstesinden geliyorsunuz. Ahenk içinde geçireceğin güzel bir ay seni bekliyor sevgili Yengeç Burcu

YENGEÇ Burcu aşk hayatı 2017 Aralık ayında samimi duygular yer alıyor. Olumsuzlukları aşabilecek enerjiye sahipsin. Burcunun sana tanıdığı şans artıyor. Ortak girişimlerden alınan güzel sonuçlar özel hayatına renk getiriyor. Yükselen hayat standartın gelecekle ilgili düşüncelerini şekillendiriyor. Tutulma ve Dolunay zamanındaki yanıltıcı etkilere dikkat ederek yol alırsan bu ay büyük sorunlar yaşamıyorsun.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.