Yengeç Burcu Aralık 2022 Yorumu

Yengeç Burcu Aralık 2022 Yorumu

22 Aralık 2022 tarihinde Güneş, Oğlak burcuna geçiş yapacak. Sizin için yeni bir dönem başlıyor. Duygusal anlamda yıprandığınız durumları yakın çevrenizle paylaşmak isteyebilirsiniz. Mantığınızı zorlayan konular karşısında objektif davranmaya çalışacaksınız. Aile içerisinde geçmişte yaşanan bir trajedi var ise bunu konuşarak halletmeye çalışabilirsiniz. Arkadaşlarınızla aranızda oluşan gerginlik yüzünden kendinizi bu dönem içerisinde zaman zaman yalnız hissedebilirsiniz. Sezgilerinize güvenmeniz gereken bir döneme adım atıyorsunuz. Arkanızdan çevrilen işler var ise bunları tespit edeceksiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Yengeç Burcunu Nasıl Etkileyecek

8 Aralık 2022 İkizler Burcunda Dolunay gerçekleşecek. Riskli bir dönem, kontrol dışı olaylar canınızı biraz sıkabilir. Bilinçaltında yer alan korkular ve endişelerle baş etmek zorunda kalabilirsiniz. Kendi başınıza kalmalı, düşüncelerinizi cevaplamalısınız. Çevrenizdeki insanları suçlamadan ve yargılamadan dinlemeye çalışmalısınız.

23 Aralık 2022 tarihinde Oğlak burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Yeni bir ilişkiye veya ortaklaşa yürütecek olan bir işe adım atabilirsiniz. Evlilik ya da nişan gibi durumlar öne çıkmaya başlayabilir. Partnerinizin hayatında olumlu gelişmeler söz konusu olmaya başlayacak.

Yengeç Burcu Aralık 2022 Aşk Yorumu

10 Aralık 2022 tarihinde Venüs, Oğlak burcuna geçiş yapacak. Partnerinizle ilişkiniz daha güzel bir noktaya doğru evrilmeye başlayacak. Uyumlu ve ahenk içerisinde olduğunuz bir ilişki yaşayacaksınız. Eşinizin yada sevgilinizin sorunlarıyla detaylı bir şekilde ilgilenmek önceliğiniz olacak.

29 Aralık 2022 tarihinde Merkür, Oğlak burcuna geçiş yapacak. Eski sevgiliniz veya eşiniz size geri dönmek istediğini dile getirebilir. Kafa karışıklığı yaşıyorsanız, tekrar görüşmek isteyebilirsiniz. Uzun süreli birlikteliğiniz varsa partnerinizle geçmişten gelen sorunlarınızı konuşmak isteyeceksiniz.

Yengeç Burcu Aralık 2022 Aile ve İlişkiler

7 Aralık 2022 tarihinde Merkür, Oğlak burcuna geçiş yapacak. İlişkilerinizde gerginlikler söz konusu olmaya başlayabilir. Ortaklaşa yapılan işler var ise bu konularda sorunları açık bir şekilde konuşmak isteyeceksiniz. Aile içerisinde yaşanan geçmiş olayları tekrar değerlendirmek isteyebilirsiniz.

23 Aralık 2022 tarihinde Kiron, Koç burcunda ileri hareketine başlayacak. Arkadaşınızla geçmişte yaşadığınız bir gerginliği tekrar konuşmak isteyebilirsiniz. Yakın arkadaşınızla planlar yapacak, daha öncesinden görmediğiniz yerleri seyahatler gerçekleştireceksiniz. Yeni arkadaşlıklar edinebilir, bu arkadaşlarınız sayesinde iş hayatınızda olumlu bir değişiklik yapabilirsiniz.

Yengeç Burcu Aralık 2022 Para ve Kariyer

4 Aralık 2022 tarihinde Neptün düzelecek. Yeni projelere giriş yapmak isteyeceksiniz. İş hayatınızla ilgili belirsizlikler var ise bunlar son bulmaya başlayacak. Aksilik yaşadığınız projelerde güzel sonuçlar elde edeceksiniz.

20 Aralık 2022 tarihinde Jüpiter, Koç burcuna geçiş yapacak. İş hayatınızda şanslı bir dönem olacak. Bu dönem içerisinde yükselebilir, mevcut olan işinizde terfi alabilirsiniz. Farklı bir çevreye girecek, yeni insanlar tanıyarak sosyal çevrenizi genişleteceksiniz. Kariyerinize farklı bir bakış açısı katacaksınız.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.