Kadınlar Duysun

Yengeç Burcu Ekim 2018 Yorumu

30.09.2018
13.608
Yengeç Burcu Ekim 2018 Yorumu

YENGEÇ Burcu Ekim 2018 tarihinde belli konularda kararsız kalıyorsun. Her şeçiş aynı zamanda bir vazgeçiş. Yeni yollara girerek bazı şeyleri tümüyle geride bırakıyorsun. Bunu yaparken eskilere dair beklenti ve kaygıları tekrar gözden geçiriyorsun. Kendini yeni plan ve projelerde bulacaksın. Acaba diyerek başlayacağın her işten güzel sonuçlar alacaksın. Yeni fikirlerle dolusun. Çevrende birden fazla fırsat var. Sen sadece ne yapacağına karar vermelisin. Özel hayatında da önün açık görünüyor. Sen heyecana kapılmadan, abartmadan ilerlediğin sürece her şeyin en iyisini elde edeceksin. Adımlarını atarken isteklerinin esiri olarak değil, deneyimlerinin ağırlığıyla atmalısın.

Yeni Ay ve Dolunay Yengeç Burcunu Nasıl Etkileyecek

09 Ekim 2018 Terazi Yeniayı etkileri seni yeni sorumluluklarla tanıştırıyor. Bu sorumluluklar seni mutlu edecek nitelikte. Kariye ve kazancında farklı gelişmeler yaşıyorsun. 24 Ekim 2018 Boğa Dolunayı etkileri ile sosyal statün değişiyor. Çevrene farklı bir gözle bakmaya başlıyorsun. Önceden göremediklerini keşfedeceksin. Nabza göre şerbet vermen gereken bir döneme giriyorsun.

Yengeç Burcu Ekim 2018 Aşk Yorumu

Yengeç Burcu aşk hayatı Ekim 2018’de oluruna bırakılan şeylerde sonuca ulaşıyor. Zamanın sarıp sarmaladığı ve iyileştirdiği duygularla yeniden yola çıkıyorsun. Geçmişi geçmişte bırakacak, bu anlamda ne kendini ne de partnerini üzmeyeceksin. Çekingenliğinin yerini talepkar tavırlar alabilir. Yaşamak istediğin yeni heyecanlar ortaya çıkıyor. Yaşamında maddi anlamdaki iyileşme özel hayatına da yansıyor ve sen kendini her anlamda rahat hissediyorsun. Kendini ortaya koydukça yeni alanlar keşfedeceksin. Hayata dair planların da bu anlamda değişiyor. Yalnız şu var, kesin ve keskin kararlar almak için henüz çok erken.

Yengeç Burcu Ekim 2018 Aile ve İlişkiler

Ekim 2018’de Yengeç Burcu aile ve ilişkilerinde esnek davranıyor. Yeni bir yola, yaşama dair planların var. Uzun zamandır aklında olan bir meseleye son noktayı koyuyorsun. Çevrendeki insanların sorunlarını çok fazla içselleştirmemeye bak. Kafandan geçen kurgular son derece olumluyken bazılarının negatif enerjileri ile bozulabilir. Harekete geçmene engel olan ne varsa yolundan sök at. Alışverişlerde tüketme arzun yükseliyor. Aile içi bütçe planları yapmak zorunda kalabilirsiniz. Önümüzdeki zamanlarda ekonomik anlamda rahatlıyorsun. Ancak şu dönemde biraz daha tutarlı ilerlemelisin.

Yengeç Burcu Ekim 2018 Sağlık

Yengeç Burcu sağlığı Ekim 2018’de daha iyi görünüyor. Duygusal dalgalanmalar çoğunlukla son buluyor. Bu da sana ruhsal rahatlama getiriyor. Fiziksel olarak kendini daha dinç ve enerjik hissediyorsun. Vücut sıvının dengesine dikkat etmelisin. Yeterince su tüketimi her açıdan seni daha sağlıklı kılıyor. Yanı sıra özellikle dışarıda yiyip içtiklerin mide ile ilgili problemler oluşturabilir. Spor yap ve metabolizmanı güçlendirecek besinler tüketmeye özen göster.