Yengeç Burcu Ekim 2020 Yorumu

13.051
Yengeç Burcu Ekim 2020 Yorumu

Bu ay kendinizi bir baskı altında hissedebilirsiniz Mars gezegeninin yapmış olduğu açı doğrultusunda mücadele etmek yerine biraz daha geri çekilmeyi tercih edeceksiniz. Çevrenizde yer alan her insana aynı şekilde davranmamalısınız samimiyetine güvenmediğiniz insanlarla karşı sınırlarınızı iyice belirlemelisiniz. yönetici gezegeniniz olan Ay, Ekim ayı içerisinde iyi bir konumda olacak ve maddi açıdan size destek sağlayacak yeni kaynaklar getirecektir. Başkalarının sizin için kararlar almasına son vermeye çalışacaksınız

Yeniay ve Dolunay Yengeç Burcunu Nasıl Etkileyecek

1 Ekim 2020 tarihinde Koç burcunda Dolunay gerçekleşecek ve hayatınızda yeni bir dönemin başlangıcı olabilir. Bu özellikle işiniz ile ilgili konularda daha ön planda olacaktır.

16 Ekim 2020 tarihinde Terazi burcunda Yeniay gerçekleşecek ve aşk hayatınızı ilgilendiren durumları daha fazla ertelememeli olabildiğince üstünde durmaya çalışmalısınız.

31 Ekim 2020 tarihinde Boğa Burcunda Dolunay gerçekleşecek ve geleceğiniz için yeni kararlar alabilirsiniz, kariyerinizi güvence altına almak için bir girişimde bulunabilirsiniz.

ig: ameyasrealm

Yengeç Burcu Ekim 2020 Aşk Yorumu

Aşk hayatınızı ile ilgili kafanızda oluşan ikilemelerden bu ay içerisinde kurtulabileceksiniz. sizin için gerçekten neyin önemli olduğunu anlayacağınız ve buna göre doğru adımlar atacağınız bir dönem içerisinde buluyorsunuz. ilişkilerde her ne kadar verici olmayı sevsenizde biraz kendinizi geri çekip karşı tarafın fedakarlık yapmasını beklemelisiniz. Uzun zamandan beri içinize attığınız zamanı geldiğinde ise doğru tepkiyi veremediğiniz bir konu üzerine bu ay partneriniz ile konuşmak isteyebilirsiniz.

Yengeç Burcu Ekim 2020 Aile ve İlişkiler

Aile içindeki bazı dinamikler yavaş yavaş değişmeye başlayabilir. Siz ne kadar bu durumdan rahatsız olsanız da değişime ayak uydurmaya çalışacaksınız. Maddi açıdan zorluk yaşadığımız bir dönemde aile içerisinden bir kişiden destek görebilirsiniz. Ailenize karşı sorumluluk alacağınız birkaç konu ile karşılaşabilir ve bunun üzerine de harekete geçebilirsiniz. Sosyal Çevrenizde değişikler yapacak daha çok yeni insanlar tanımaya çalışacaksınız. Tanışacak olduğunuz bu insanlar sayesinde karşınıza güzel fırsatlar çıkabilir.

Yengeç Burcu Ekim 2020 Sağlık ve Kariyer

Bu ay içerisinde çok fazla streslenmemeye çalışmalısınız aksi takdirde göğüs ve mide gibi organlarınızda rahatsızlıklarınız ortaya çıkabilir. Sağlık sorunları sizin fiziksel olarak işlevinizi de yavaşlatabilir. Psikolojik olarak kendinizi arındırmaya ihtiyacınız var bilinçaltınıza attığınız konular bir anda karşınıza çıkabilir ve sizi hiç beklemediğiniz bir yerden sarsabilir. İş hayatınızı ilgilendiren konularda ciddi kararlar almadan önce kariyerinizde ki konumu gözden geçirmeniz gerekebilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.