Kadınlar Duysun

Yengeç Burcu Ekim 2021 Yorumu

23.09.2021
4.395
Yengeç Burcu Ekim 2021 Yorumu

5 Ekim 2021 tarihinde Güneş Mars’la birleşiyor. Duygularınızı açıkça söyleyebilecek ve kendinizi en iyi şekilde ifade etmenin yollarını bulacaksınız. Sevdiğiniz insanların yanınızda olduğunu görünce mutlu olabilirsiniz.

18 Ekim 2021 tarihinde Jüpiter düzeliyor. Bu dönem içerisinde yakın ilişkiler kurabilir ve başkalarının avantajlarından yararlanabilirsiniz. Ruhsal anlamda dönüşümler ve iyileşmeler sizinle olacak, çevrenizdeki insanlara karşı daha duyarlı bir yapıya bürüneceksiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Yengeç Burcunu Nasıl Etkileyecek

6 Ekim 2021 tarihinde Terazi burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Yeni bir eve taşınmak istiyorsanız bununla ilgili planlamalar yapabilirsiniz. Evinizin içerisinde yapmanız gereken tadilat işleri varsa bunları da geciktirmek istemeyeceksiniz. Aile arasında yanlış anlaşılmalar meydana gelebilir.

20 Ekim 2021 tarihinde Koç burcunda Dolunay gerçekleşecek. İş hayatınızda kendinizi ifade edebilmeniz için daha özgür ve bağımsız bir şekilde hareket etmeyi tercih edebilirsiniz. Üstelerinizle aranızda problemler oluşabilir ve bu yüzden işi terk etmek isteyebilirsiniz.

Yengeç Burcu Ekim 2021 Aşk Yorumu

6 Ekim 2021 tarihinde Plüton düzeliyor. Aşk hayatınızı yoluna sokmak için daha fazla çaba sarf edeceksiniz. Ne kadar kendinizi değişmek istiyorsanız, partnerinizin de bir o kadar değişmesini isteyebilirsiniz.

11 Ekim 2021 tarihinde Satürn düzeliyor. Yeni tanıştığınız bir kişiyle hızlı bir şekilde ilişkiye başlayabilir ve yoğun duygulara kendinizi kaptırabilirsiniz. Partnerinizin size karşı olan manevi desteği sayesinde onun yanında güçlü hissedebileceksiniz.

Yengeç Burcu Ekim 2021 Aile ve İlişkiler

2 Ekim 2021 tarihinde Merkür ile Jüpiter üçgen açı oluşturacak. Geçmişten gelen aile içi mevzularla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Sorunlara çözüm bulmak mümkün, bu yüzden canınızı çok fazla sıkmamaya çalışmalısınız.

20 Ekim 2021 tarihinde Mars Plüton’la kare açı oluşturacak. Annenizle babanızla ilgili problemlerle uğraşabilir, bu yüzden stresli bir dönem yaşayabilirsiniz. Aile içerisinde yaşanan tartışmalara son verilmesini isteyecek ve elinizden geldiğince konulardan uzak durmaya çalışacaksınız.

Yengeç Burcu Ekim 2021 Para ve Kariyer

7 Ekim 2021 tarihinde Venüs Yay burcuna geçiş yapacak. Çalışmaktan keyif alacak ve yarım kalan işlerini tamamlamaya uğraşacaksınız. Çalışma yerindeki arkadaşlarınızdan destek görebilir, aynı zamanda çalışanlarınızla aranızdaki iletişimi iyi tutmaya çalışabilirsiniz.

15 Ekim 2021 tarihinde Merkür Kiron’la karşıt açı oluşturacak. Kariyerinizle ilgili hedeflerinizde değişimler ortaya çıkarabilir. Başarıya giden yolun daha çok azmetmek ve çaba sarf etmek olduğunu fark edeceksiniz. Motivasyonunuzu yükseltecek olan olaylara daha çok odaklanacaksınız.


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.