Yengeç Burcu Ekim 2022 Yorumu

Yengeç Burcu Ekim 2022 Yorumu

8 Ekim 2022 tarihinde Mars, Neptün ile kare açı yapacak. Bilinçaltınızda yatan gizli kalmış konular varsa eğer bunlar bu süreçte açığa çıkabilir. Kontrolünüz dışında gerçekleşen konuların üzerine ekstra durmak isteyebilirsiniz. Görüşlerinizi başkalarına söylemek isteyecek, neyin yanlış neyin doğru olduğunu anlamaya çalışacaksınız.

23 Ekim 2022 tarihinde Venüs, Akrep burcuna geçiş yapacak. Hayattan daha da keyif alacaksınız. Tatile gidebilir, hobi alanlarınızı genişletebilirsiniz. Sanatla ve edebiyatla daha çok ilgileneceksiniz.

28 Ekim 2022 tarihinde Jüpiter, Balık burcuna geçiş yapacak. Ruhsal anlamda sizi olumsuz etkileyen konuları hayatınızdan çıkarmak isteyeceksiniz. Olayların olumsuzluğuna kendinize kaptırmamalı, mümkün olduğunca bakış açınızı değiştirmelisiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Yengeç Burcunu Nasıl Etkileyecek

9 Ekim 2022 tarihinde Koç burcunda Dolunay gerçekleşecek. İş hayatınızla ilgili yeni gelişmeler söz konusu olmaya başlayacak. Problemlerinizi kökten çözmeye çalışacaksınız. İşinizi bırakma gibi bir durumunuz varsa bunları çözmek isteyeceksiniz. Sağlığınızla ilgili konularda çalışmalar gerçekleştirebilirsiniz.

25 Ekim 2022 tarihinde Akrep burcunda Güneş Tutulması gerçekleşecek. Çocuklarınızla ilgili yeni haberler alabilirsiniz. Tutkulu bir ilişkiye adım atabilirsiniz.

Yengeç Burcu Ekim 2022 Aşk Yorumu

8 Ekim 2022 tarihinde Plüton düzelecek. İlişkiniz giderek yerine oturmaya başlayacak. İlişkide yer alan sorunları yoluna sokmak isteyeceksiniz. Geçmişi tamamen geride bırakacak, mümkün olduğunca geleceğe dair planlamalar yapacaksınız.

30 Ekim 2022 tarihinde Mars, İkizler burcunda retro yapacak. Detaylarla çok fazla uğraşmak istemeyeceksiniz. Sizi mutlu eden konular varsa bunlara odaklanın. Birlikte yeni etkinlikler planlayabilrisiniz. İlişkisi olmayanlar ise bu süre de yeni insanlarla tanışabilirsiniz, yeni bir ilişkiye başlamaya odaklanın.

Yengeç Burcu Ekim 2022 Aile ve İlişkiler

19 Ekim 2022 tarihinde Güneş, Venüs ile kavuşumda olacak. Aile ile ilgili konularda alacak olduğunuz konular ileriki hayatınızda oldukça olumlu bir şekilde yansıyacak. Geçmişe dair sorunlarınızı ailenizle paylaşacaksınız.

29 Ekim 2022 tarihinde Merkür, Akrep burcuna geçiş yapacak. Duygularınızı anlayacak olan arkadaşlarınızla detaylı bir şekilde konuşmak isteyebilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili meseleleriniz var ise bu meseleleri bir an önce halletmeye çalışacaksınız.

Yengeç Burcu Ekim 2022 Para ve Kariyer

23 Ekim 2022 tarihinde Satürn, Kova burcunda ilerliyor. Ortak finansal konularınız varsa bunları halletmeye çalışacaksınız. İş hayatınızda yaşadığınız konuları halletmeye çalışacaksınız. Başkalarıyla ilgili yeni işbirlikleri yapabilirsiniz. Kariyerinize olan bakış açınız bu dönem içerisinde değişebilir.

2 Ekim 2022 tarihinde Merkür, Başak burcunda ileri hareketine başlayacak. Maddi anlamda desteklendiğini rahat bir şekilde göreceksiniz. Parayla ilgili sıkıntılarınız varsa da çevrenizden bu konuda destek isteyebilirsiniz.
11 Ekim 2022 tarihinde Merkür, Terazi burcuna geçiş yapacak. Kariyeriniz için yeni başlangıçlar yapmak sizin önceliğiniz olacak.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.