Kadınlar Duysun

Yengeç Burcu Eylül 2018 Yorumu

23.08.2018
8.074
Yengeç Burcu Eylül 2018 Yorumu

YENGEÇ Burcu Eylül 2018 tarihinde çok yoğun bir çalışma dönemine giriyorsun. İş hayatındaki çalışma arkadaşlarından bazılarının senin fikir ve düşüncelerine saygı duymuyor olduğunu görmekten rahatsız oluyorsun. Bu düşünceni uygun bir dille ifade etmekten çekinmemelisin. Sosyal çevrende, arkadaşlık ilişkilerinde kendine değer verdiğini ve değerin senin için önemli olduğunu her fırsatta davranışlarınla belirtiyorsun. Bu anlamda alınganlığın hat safhada artıyor. İş ve kariyer hayatında maddenin önüne geçen şeylere daha fazla takılacaksın. Bu da bazı işleri elinin tersiyle itmene neden oluyor.

Yeni Ay ve Dolunay Yengeç Burcunu Nasıl Etkileyecek

09 Eylül 2018 Başak Yeniayı etkileri sende şüpheci duygular yaratıyor. Güvensizlik içinde devam eden ilişkiler bu dönemde son buluyor. 25 Eylül 2018 Koç Dolunayı etkileri iş, kariyer alanında seni hızlı bir tımanışa geçiriyor. Uzun bir süredir hayalini kurduğun, hedeflediğin, konum, düzen ve kariyer değişimleriyle ilgili şimdiki anda neler planlıyorsan gelişmesi ve gerçekleşmesi için hiçbir engelin kalmıyor.

Yengeç Burcu Eylül 2018 Aşk Yorumu

Yengeç Burcu aşk hayatında Eylül 2018’de aşırı alıngan olabilir ve buna yönelik tavırlar sergileyebilirsin. Hayatındaki insanın ne kadar anlayışlı olduğunu sorguluyor ve seni senin gibi hissediyor mu sorusunu kendine soruyorsun. Alıngan davranışların karşı tarafa kapris gibi yansıyabilir. İlişkinde gereksiz dalgalanmalara sebebiyet vermemek adına bunlara dikkat etmelisin. Özgürlüğüne her zamankinden daha fazla düşkün olacaksın. Dışarıdan nasıl göründüğünü bilmek isteyeceksin ve bu ay dış görüntüde ufak değişimler yapacaksın.

Yengeç Burcu Eylül 2018 Aile ve İlişkiler

Eylül 2018’de Yengeç Burcu aile ve ilişkilerinde hafta boyunca rahat sakin günler yaşıyorsun. Üzerinde düşündüğün konularla ilgileniyor, gerekli araştırmaları yapıyorsun. İş hayatınla ilgili bazı gelişmeler seni memnun ediyor. Ancak beklediğin sonuçları alabilmek için belli dönem sabretmelisin. İlişkilerinde biraz daha ölçülü ve mesafeli olacaksın. Bazı insanların rahatsızlık duyduğun hareketlerini ve davranışlarını kendilerine açık şekilde belirteceksin. Sana yapılmasını istemediğin şeyleri sen de kimseye yapmıyorsun.

Yengeç Burcu Eylül 2018 Sağlık

Yengeç Burcu sağlığı Eylül 2018’de kemik ve kas yapısına yönelik hareket edilmeli. Vücudunda oluşan hassasiyetlere karşı tedbirli ve özenli olmalısın. Yanı sıra cilt problemleri ile karşı karşıyasan mutlaka bir doktora danışmalısın. Bu ay imajında yapacağın değişimler ruh haline son derece iyi gelecek.

- Sponsor Bağlantılar -
loading...