Yengeç Burcu Eylül 2020 Yorumu

11.242

Yengeç Burcu Eylül 2020 Yorumu: Yeni kararlar almalı ve başlangıçlardan korkmamalısınız.

Yengeç Burcu Eylül 2020 Yorumu

Sizin için gerçekten neyin önemli olduğunu belirlemeniz gerekiyor. İş ve özel hayatınızda ki kafa karışıklığı yüzünden ne yazık ki rahat bir dönem içerisine giremiyorsunuz. Biraz kendiniz ile başbaşa kalmalı ve ne istediğinize net bir şekilde karar vermelisiniz. Karşınıza bu ay içerisinde bazı zorluklar çıkabilir ama azminiz sayesinde bunların üstesinden kolaylıkla gelebileceksiniz ve rahat bir nefes alabileceksiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Yengeç Burcunu Nasıl Etkileyecek

2 Eylül 2020 tarihinde Balık burcunda Dolunay gerçekleşecek ve sağlığınız açısından biraz daha dikkatli olmanız gerekiyor. Gergin ve yoğun stres altında olduğunuz zamanlarda vücudunuz size ters bir tepki verebilir.

17 Eylül 2020 tarihinde Başak burcunda Yeniay gerçekleşecek ve yeni bir arkadaş çevresi edinebilir ve bu sayede her zamankinden biraz daha fazla sosyalleşme imkanı bulabileceksiniz.

Yengeç Burcu Eylül 2020 Aşk Yorumu

Aşk hayatınızda kafanızı karıştıran durumlar söz konusu. Bu karışıklık ne yazık ki bireysel almış olduğunuz kararlara da yansıyor. İçinizde hissettiğiniz ne varsa bunu partneriniz ile paylaşmalı ve kendinizi açık bir şekilde ifade etmeyi denemelisiniz. Eşiniz veya sevgiliniz içerisinde bulunduğunuz karışıklığın yine de farkına varmazsa ve kendi sorunlarına odaklanmayı tercih ederse bir ayrılık kararı alabilirsiniz. Ayrılma düşüncesi sizi artık eskisi gibi korkutmuyor ve bu yüzden daha cesaretli olabileceksiniz.

Yengeç Burcu Eylül 2020 Aile ve İlişkiler

Yakın arkadaşlarınızla daha çok zaman geçirebileceksiniz. Gidecek olduğunuz bir etkinlikte yeni insanlarla tanışabilir ve kendinize yeni bir çevre edinebilirsiniz. Uzun zamandan beri evde vakit geçirdiğiniz ve bu size ruhsal olarak hiç iyi gelmedi. Çevrenizdeki insanlara zaman ayırarak biraz daha kendi ruh halinize odaklanmak isteyebilirsiniz. Aileniz ile zaman zaman anlaşamadığınız konular ortaya çıkabiliyor, onlardan sizi çok fazla anlamalarını beklememeli biraz daha görmezlikten gelmeye çalışmalısınız.

Yengeç Burcu Eylül 2020 Sağlık ve Kariyer

Sağlığınızı tehdit eden zararlı alışkanlıklardan kurtulmak için yapmış olduğunuz girişimlerin olumlu sonuçlarını almaya başlayacaksınız. Özellikle bu ay içerisinde dış görünümünüzde değişiklikler yapmak isteyebilir ve spora başlayabilirsiniz. Kariyeriniz açısından daha olumlu ve şanslı bir ay içerisinde olacaksınız. Daha öncesinde haber beklediğiniz bir işten bu ay sonuna doğru güzel bir geri dönüş alabilirsiniz. Başlamayı düşündüğünüz yeni iş varsa bu size iyi gelecektir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.