Yengeç Burcu Eylül 2021 Aylık Burç Yorumu

Yengeç Burcu Eylül 2021 Aylık Burç Yorumu; bu ay burcunuzu neler bekliyor? Bu ay dolunay ve yeniay koç burcunu nasıl etkileyecek? Aşk, aile, para, ilişkiler alanlarında koç burcu ağustos 2021 yorumu…

Yengeç Burcu Eylül 2021 Aylık Burç Yorumu

10 Eylül 2021 tarihinde Venüs Akrep burcuna geçiş yapacak. Gergin zamanlarI geride bırakıyorsunuz. Sizi mutlu eden ve keyif aldığınız etkinlikler içerisinde olmaya çalışacaksınız. Problemlere karşı güzel çözümler bulabilecek ve aktif olacaksınız.

22 Eylül 2021 tarihinde Venüs ve Uranüs karşıt açı yapacak. Tahmin etmediğiniz bir kişiyle karşılaşmanız söz konusu olabilir. Bu kişi sizi tekrar heyecanlandıracak ve kısa süreli de olsa flörtleşme gündemde.

Yeni Ay ve Dolunay Yengeç Burcunu Nasıl Etkileyecek

7 Eylül 2021 tarihinde Başak burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Yeteneklerinizi keşfedecek ve sanatla ilgili yenilikler yapacaksınız. Çevrenizdeki insanlara kendinizi açıklarken zorluk yaşamayacaksınız. Hayattan fazlasıyla keyif aldığınız bir dönem olacak.

21 Eylül 2021 tarihinde Balık burcunda Dolunay gerçekleşecek. Kendinizi biraz daha geliştirdiğiniz için,bu durum hayata bakış açınızı değiştirdi. Çevrenizdeki insanlarla fikir ayrılıklarından dolayı çatışmalar yaşayabilirsiniz.

Yengeç Burcu Eylül 2021 Aşk Yorumu

16 Eylül 2021 tarihinde Venüs ve Satürn kare açı yapacak. Aşk hayatınız ile ilgili bir takım sorunlar gündem de olabilir. Partnerinizle parayla ilgili nedenlerden dolayı sorun yaşayabilirsiniz. İlişkisi olmayanlar ise bu dönemde yeni ilişki beklemediğiniz anda sizinle olacak. Karşınızdaki insanın hayatına adapte olmakta zorluk yaşayabilirsiniz. Bu yüzden kendinden biraz zaman isteyebilirsiniz.

Yengeç Burcu Eylül 2021 Aile ve İlişkiler

20 Eylül 2021 tarihinde Merkür ve Plüton kare açı oluşturacak. Yakın çevrenizle anlaşmakta zorluk yaşayabilirsiniz. Ağzınızdan çıkacak olan cümlelere biraz daha dikkat etmelisiniz.

27 Eylül 2021 tarihinde Merkür Terazi burcunda retro hareketine başlayacak. Ailenizle aranızda soruna neden olan konular varsa bunları düşünecek ve çözüm yolu bulmaya çalışacaksınız. Kendinizi aile yanında daha güvende hissedeceksiniz.

Yengeç Burcu Eylül 2021 Para ve Kariyer

15 Eylül 2021 tarihinde Mars Terazi burcuna geçiş yapacak. İş hayatınız ile ilgili önemli değişiklikler olabilir. İşinizde kendinizi güvende hissetmediğiniz konular varsa bunlara odaklanmak isteyeceksiniz. Yeni işler bakabilir ve gelirinizi düşünerek ikinci bir iş arayışına da geçebilirsiniz. İşyerinizde çalışan insanlar varsa iletişim sıkıntısıdan anlaşmazlıklar söz konusu olabilir. Çalışanlarınıza karşı daha anlayışlı ve sabırlı olmak sizi bu sıkıntıdan kurtarabilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.