Yengeç Burcu Eylül 2022 Yorumu

Yengeç Burcu Eylül 2022 Yorumu

29 Eylül 2022 tarihinde Venüs, Terazi burcuna geçiş yapacak. Evinizin içerisinde yenilikler yapmak isteyeceksiniz. Farklı bir düzen değişikliği yapabilir, kendi içinizde belli başlı yenilikler yapmak isteyebilirsiniz. Hayatınızda karşınıza çıkan terslikler var ise bunları biran önce halletmeye çalışacaksınız.

23 Eylül 2022 tarihinde Güneş ve Merkür Terazi burcunda kavuşuyor. Kendinizi bu dönem içerisinde oldukça şanslı hissedeceksiniz. Duygusal anlamda olumsuz olan konuları düşünecek, kendi içinizde yeni kararlar alacaksınız.

Yeni Ay ve Dolunay Yengeç Burcunu Nasıl Etkileyecek

10 Eylül 2022 tarihinde Balık burcunda Dolunay gerçekleşecek. Yeni tanıştığınız kişilerle görüşleriniz bir noktada ayrışmaya başlayabilir. İş hayatınızla ilgili yeni kararlar almadan önce kendinize karşı dürüst olmaya çalışmalısınız. Şehir dışına çıkma gibi bir düşünceniz varsa eğer bunu biran önce gerçekleştirmek isteyebilirsiniz.

26 Eylül 2022 tarihinde Terazi burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Sezgilerinizi kontrol altına almak için çaba sarf etmek isteyeceksiniz. Hırslı yapınız sayesinde kendinize olan güveniniz yerine gelmeye başlayacak.

Yengeç Burcu Eylül 2022 Aşk Yorumu

30 Eylül 2022 tarihinde Merkür, Neptün ile karşıt açı gerçekleştirecek. Eski sevgilinizle birlikte yeni planlamalar içerisine girebilirsiniz. Mantığınızı zorlayan konular varsa eğer partnerinizle bu durumları halletmek isteyeceksiniz.

26 Eylül 2022 tarihinde Merkür ve Venüs Terazi burcunda kavuşuyor. Partnerinizle birlikte yeni kararlar almak isteyeceksiniz. Şehir dışına veya yurt dışına çıkma gibi bir düşünceniz varsa eğer bunu gerçekleştirmek isteyeceksiniz. Aşk hayatınızda yolunda gitmeyen durumlar varsa bunları düzeltmek için çaba sarf edeceksiniz.

Yengeç Burcu Eylül 2022 Aile ve İlişkiler

5 Eylül tarihinde 2022 Venüs, Başak burcuna geçiş yapacak. Yakın çevrenizle ilgili konular öne çıkabilir. İyi bir ilişki kurmaya çalışmak için ekstra çaba sarf edeceksiniz. Sevdiğiniz insanlarla birlikte sohbet etmek sizin için oldukça önemli olacak. Birlikte gezip eğlenmekten oldukça keyif alcaksınız.

10 Eylül tarihinde 2022 Merkür, Retro yapacak. Kendi içinizde dönecek ve cevaplanması gereken soruları netliğe kavuşturacaksınız. Aile içerisinde geçmişle ilgili bazı konuları konuşmak isteyeceksiniz.

Yengeç Burcu Eylül 2022 Para ve Kariyer

15 Eylül 2022 tarihinde Satürn ve Uranüs kare açı yapacak. Maddi anlamda içsel olarak bir rahatlama yaşayabilirsiniz. Hedeflerinizde yoğunlaşacak, mümkün olduğunca yeni işler peşinde koşacaksınız. Kendinize iş ve kariyer alanında farklı yollar bulmaya çalışacaksınız. İşinizle ilgili sorumluluklarınızı gözden geçirmek isteyeceksiniz.

23 Eylül 2022 tarihinde Güneş, Terazi burcuna geçiş yapacak. Maddi anlamda sizi zora sokan durumlar varsa eğer bunları detaylı bir şekilde konuşmak isteyeceksiniz. Kariyerinizde atacak olduğunuz yeni adımlar sayesinde kendinize güveneceksiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.