Yengeç Burcu Eylül Ayı Yorumu

766
Yengeç Burcu Eylül Ayı Yorumu

5 Eylül’de Venüs Başak burcuna geçiş yapacak ve 29 Eylüle kadar bu burçta seyahat edecek. Bu tarihe kadar birbirinden keyifli 3-4 günlük kısa yolculuklar sık sık gündeme gelebileceği gibi, çok keyifli haberler de alabileceksiniz. Bunun yanı sıra eğitime ilişkin konularda güzel gelişmeler yaşayabilir, kardeşlerinizden, yakın çevrenizden ve komşularınızdan destek görebilirsiniz.

9 Eylül’de Balık burcunda dolunay meydana gelecek. Bu dolunay zamanı, yurtdışıyla ilgili işler, eğitim, danışmanlık, hukuksal konular aydınlanmaya başlayacak. Bazılarınız uzak mesafeli bir takım yolculuklar için planlar yaparken bazılarınız önemli bir sınava girebilir veya eğitim hayatına dair bir takım kararlar alabilir ya da yeni bir eğitim, seminer, kurs gibi şeylerle ilgilenebilirsiniz. Yazıyla ilgili konularla ilgilenenler, kitap çıkarmayı düşünenler bu dolunaydan yararlanabilir. Uzak yerde, farklı şehirde hatta belki de yurtdışında olan bir arkadaşınıza, dostunuza yardımcı olabileceğiniz konular ön plana çıkabilir.

13 Eylül’de ise Mars Yay burcuna geçiş yapacak, 26 Ekime kadar bu burçta seyahat edecek. Birlikte çalıştığınız kişilerle ilişkiler ve sağlığınızı ilgilendiren konular 26 Ekime kadar hayatınızda önem ve ivme kazanmaya başlıyor. Daha çok çalışabilir, yorulabilirsiniz. îş arayanlar bu dönem bol bol görüşmelere gidebilir. Birlikte çalıştığınız kişilerle yaşanacak tartışmalara dikkat etmekte fayda var, görüş ayrılıkları gerginliklere sebep olabilir. Sağlıkla ilgili de, özellikle ateşli rahatsızlıklar, düşme, çarpma ve yaralanmalara karşı dikkatli olmalısınız.

24 Eylül’de ise Terazi burcunda yeni ay meydana gelecek. Bu yeni aym etkisi bu haftanın genelinde belirleyici olacak. Yeni ayla birlikte ev, yuva, aile ve yerleşime dair konular ön planda olacaktır. Ev alım-satım konularında bu hafta bir takım önemli kararlar, sözleşmeler, anlaşmalar gündeme gelebilir. Bu hafta sanat veya el yeteneklerinin ağır basacağı bir eğitime ya da yabancı dil eğitimine başlamak için çok uygun. Kardeşlerinizden, komşularınızdan, yakın çevrenizden maksimum yarar görebileceksiniz. Keza planlanmamış bir seyahat durumu da söz konusu olabilir.

29 Eylül’de ise Venüs Terazi burcuna geçiş yapacak ve 23 Ekim e kadar bu burçta seyahat edecek. Bu tarihe kadar e, yuva, aile ve yerleşime dair konularda huzuru, dengeyi ve güzelliği sağlayacak kişi siz olacaksınız. Ev içinde olası sorunların üstesinden diplomatik yeteneklerinizi kullanarak gelebilirsiniz. Evinizde dekoratif değişlikler yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.