Kadınlar Duysun

Yengeç Burcu Haziran 2021 Yorumu

14.05.2021
4.451
Yengeç Burcu Haziran 2021 Yorumu

1 Haziran 2021 tarihinde Satürn ve Uranüs kare açı oluşturacak. Maddi anlamda sorunlar ile karşılaşabilirsiniz. Yakın çevrenizdeki tartışmalar sizi bu dönemde gerebilir ve biraz kendinizi geriye çekmek isteyebilirsiniz.
3 Haziran 2021 tarihinde Merkür ve Neptün kare açı içerisinde olacak. Hayatınızda olumsuz giden olayların incelemesini yapmak isteyeceksiniz. Genel geçer düşünmektense artık daha ciddi ve gerçekçi düşünmeye yakın olacaksınız.

Yeni Ay ve Dolunay Yengeç Burcunu Nasıl Etkileyecek

10 Haziran 2021 tarihinde İkizler burcunda Yeniay gerçekleşecek. Kendinizi çevrenizdeki insanlardan soyutlayarak yalnız kalmaya ihtiyacınız olduğunu anlayabilirsiniz. Geçmişte yaşamış olduğumuz olayları düşünecek ve ders almanız gereken kısımların üzerine durmak isteyeceksiniz.

24 Haziran 2021 tarihinde Oğlak burcunda Dolunay gerçekleşecek. Aşk hayatınızda önemli gelişmeler olabilir. Yeni başladınız bir ilişki varsa bu ilişki ciddi bir yöne doğru evrilebilir.

Yengeç Burcu Haziran 2021 Aşk Yorumu

4 Haziran 2021 tarihinde Mars ve Plüton karşıt açı oluşturacak. Bir konu hakkında ortak fikir oluşturmakta inatlaşabilirsiniz. Herkes kendi düşüncesine gitme yönünü seçebilir. Her iki tarafın da daha anlayışlı ve empati kurarak olaylara yaklaşması en mantıklısı olacaktır.

20 Haziran 2021 tarihinde Jüpiter, Balık burcunda geri hareketine başlayacak. İlişkiniz yok ise yeni başlayacak olduğunuz bir ilişki gündeme gelebilir. Karşınıza çıkacak olan kişiye güveneceksiniz ve kendinizi onun yanında oldukça rahat edebileceksiniz.

Yengeç Burcu Haziran ıs 2021 Aile ve İlişkiler

2 Haziran 2021 tarihinde Venüs Yengeç burcuna geçiş yapacak. Çevrenizdeki insanlarla ikili ilişkilerinizi oldukça iyi tutmaya çalışacaksınız. Katılacak olduğunuz etkinliklerde yeni insanlarla tanışabilir ve dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.

27 Haziran 2021 tarihinde Venüs, Aslan burcuna geçiş yapacak. Ailenizle birlikte daha çok zaman geçireceksiniz. Keyif alacağınız harcamalar yapmak isteyebilirsiniz. Uzakta olan ve görüşmediğiniz akrabalarınızla görüşmek isteyebilirsiniz.

Yengeç Burcu Haziran 2021 Para ve Kariyer

11 Haziran 2021 tarihinde Mars, Aslan burcuna geçiş yapacak. maddi durumunuzu iyileştirmek için alacak olduğumuz Bazı kararlar gündeminizde olacak nokta Kendinizi bu dönemde iş hayatınızadaha aktif hissedebilirsiniz.

25 Haziran 2021 tarihinde Neptün, retro hareketine başlayacak. kariyerinize yeni bir döneme girmek istiyorsanız gerçekçi bir bakış açısına sahip olmaya çalışmalısınız.yapacak olduğumuz işleri her Olumlu ya da olumsuz her iki yönünde değerlendirmeli ve buna göre kararları almalısınız.

loading...
Pinterestte Bizi Takip Et
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.