Yengeç Burcu Haziran 2022 Yorumu

Yengeç Burcu Haziran 2022 Yorumu

3 Haziran 2022 tarihinde Merkür Boğa’da düzelecek. Düşünceleriniz giderek netleşmeye başlayacak. İletişim kazaları yaşayabilir, arkadaşlarınızla aranızda problemler oluşabilir. Kendinizi çıkmazda hissettiğiniz durumlar için çevrenizden destek almaya başlayacaksınız.

13 Haziran 2022 tarihinde Merkür İkizler burcuna geçiş yapacak. Düşüncelerinizi kendinize saklayacak, kendi içinize dönerek bazı şeyleri açık bir şekilde anlamaya çalışacaksınız. Bilinçaltınıza yönelik çalışmalar gerçekleştirebilirsiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Yengeç Burcunu Nasıl Etkileyecek

14 Haziran 2022 tarihinde Yay burcunda Dolunay gerçekleşecek. İşinizle ilgili önemli bir projeyi tamamlamak isteyebilir veya yeni bir iş görüşmesine gidebilirsiniz. Kendinizi çok fazla strese sokmamaya çalışmalısınız. Başarıya giden yolun sabırdan geçtiğini de unutmamalısınız.

29 Haziran 2022 tarihinde Yengeç burcuna Yeni Ay gerçekleşecek. İşinizle ilgili hedefleriniz varsa bunları gözden geçirmek isteyeceksiniz. İş hayatınızda yaşadığınız gecikmeleri görmezden gelmeyecek, bir an önce bunları çözmeye odaklanacaksınız. İşinizi büyütmek ve daha çok para kazanmak için biraz daha sabırlı olmanız gerekebilir.

Yengeç Burcu Haziran 2022 Aşk Yorumu

28 Haziran 2022 tarihinde Neptün retro hareketine başlayacak. Partnerinizle birlikte yaşamak istediğiniz hayatı düşünecek ve hayallerinizin peşinden gitmek için kararlar alacaksınız. Aklınıza gelen fikirleri uygulamak için birbirinize cesaret verebileceksiniz.

12 Haziran 2022 tarihinde Venüs ve Uranüs Boğa burcunda Kavuşum içerisinde olacak. Yeni bir ilişki yaşamak istiyorsanız geçmişte olan bağlarınızı koparmanız gerektiğinin farkına varabilirsiniz. İlişkinizdeki sorunları çözmek için biraz daha zamana ihtiyacınız olduğunu anlayacaksınız.

Yengeç Burcu Haziran 2022 Aile ve İlişkiler

23 Haziran 2022 tarihinde Venüs İkizler burcuna geçiş yapacak. Çevrenizdeki insanlardan uzak durmak isteyebilirsiniz. Kendi başınıza zaman geçirmek ve sorunlarınızla kendi içinizde yüzleşmek size bu dönem içerisinde daha iyi gelecek.

21 Haziran 2022 tarihinde Güneş Yengeç burcuna geçiş yapacak. Aile içerisinde halledilmesi gereken bir mal paylaşımı var ise bununla ilgili önemli bir gelişme söz konusu olmaya başlayabilir. Kardeşlerinizin sorunları ile ilgilenecek, onların dertlerini dinleyeceksiniz.

Yengeç Burcu Haziran 2022 Para ve Kariyer

1 Haziran 2022 tarihinde Merkür Satürn ile kare açı yapacak. Geleceğinizle ilgili karamsarlığa kapılmamalı, maddi kaygıları geçmişde bırakmaya çalışmalısınız.

4 Haziran 2022 tarihinde Satürn retro hareketine başlayacak. İş planları gündeminizde yer almaya başlayabilir. Ortaklaşa yürütülen işler var işte buralarda işler ciddiye binecek ve para ile ilgili yeni kararlar almanız gerekecek.

14 Haziran 2022 tarihinde Mars ve Kiron kavuşum içerisinde olacak. Kariyer, başarı ve hedefleriniz bu dönem içerisinde sizi ayakta tutmaya yetecek. İş hayatınızdaki olaylara karşı biraz daha objektif olmalı ve güven problemi varsa bunu çözmelisiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.