Yengeç Burcu Kasım 2016 Yorumu

29.308
Yengeç Burcu Kasım 2016 Yorumu

Yengeç Burcu Kasım 2016 tarihi ile birlikte ektiğini biçiyor. Aşk ve iş hayatınız aynı oranda ilerliyor. Yaşantınıza denge geliyor. İş hayatınız konusunda büyük atılımlarda bulunabileceğiniz fırsatlarla karşılaşıyorsunuz. Özel hayatınız biraz daha önem arz ediyor. Partnerinizi eleştirme konusunu abartmamalısınız. Çocuk konusu bu ay gündemden düşmüyor. Seyahatlerin bol olacağı Kasım ayında kaybolan eşyalar konusunda dikkatli olun. Gecikmeler ve bazı zorluklar söz konusu. Öğrenci yengeçler bilgi birikimini artıracak yönde hareket ediyor ve başarıyı yakalamaya başlıyor.

Yeni Ay ve Dolunay Yengeç Burcunu Nasıl Etkileyecek

14 Kasım 2016 Dolunayın ikizler burcuna etkisi strese neden olabilir. Uzun vadeli konulardan uzak durmalısınız. Endişeleriniz bu dönemde artıyor. Atacağınız adımlar son derece önemli. 29 Kasım 2016 Yeniay ile birlikte karar verdiğiniz konulara yönelebilirsiniz. Bu tarihlerde güzel sürprizlerle karşılaşıyorsunuz.

Yengeç Burcu Kasım 2016 Aşk Hayatı

Yengeç Burcu Kasım 2016 aşk hayatında 12 Kasımdan sonra yeni başlangıçlar söz konusu. Uzun yıllar önce yaşanan bir birlikteliğin tekrar karşınıza çıkması muhtemel görünüyor. Evli ikizler burcu evliliklerinde ay ortasında ufak tefek anlaşmazlıklar yaşayabilirler. Dolunayın size vereceği olumsuz enerjiyi pozitife çevirme yönünde hareket etmeye gayret edin. Yaşanan sorunların büyümemesi için konulara olumlu yakalamaya çalışın.

Yengeç Burcu Kasım 2016 Aile

Kasım 2016 Yengeç Burcu aile ve ilişkileri mal, mülk konuları içeriyor. Aile içi önemli toplantılar yapılıyor. Bir taşınmazın paylaşımı farklı fikirlere yol açabilir. Deneyimlerinizden yaralanarak gelişmeleri kontrol altına almaya çalışıyorsunuz. Annenizin fikirleri sizin için son derece önemli. Alınan her kararda onun önceliklerini göz önünde bulundurmanız bazılarının canını sıkabilir.

Yengeç Burcu Kasım 2016 Sağlık

Kasım 2016 Yengeç Burcu sağlığında ciddi problemler yaşanmıyor. Bilgisayar başında uzun süre kalmak zorunda olanlar göz ve baş ağrısı problemi yaşayabilirler. Bu konuda önleminizi almanızı tavsiye ediyoruz. Uykusuzluk ve dengesiz beslenme sizin en büyük sorununuz. Yaşayabileceğiniz rahatsızlara sebep olabilecek yorgunluk başınıza olmadık dertler açabilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.