Kadınlar Duysun

Yengeç Burcu Kasım 2018 Yorumu

29.10.2018
10.273
Yengeç Burcu Kasım 2018 Yorumu

YENGEÇ Burcu Kasım 2018 tarihinde kendini, ilişkini, çevreni, çevrendeki insanları ve yeteneklerini test ediyorsun. Yoğun şekilde düşünüyor ve çalışıyorsun. Bugüne dek yaptıkların ile yapmak istediklerini kıyaslayacak yeni ve etkili kararlar alacaksın. Bir anlamda kapasiteni merak ediyor aynı zamanda sınırlarını biliyorsun. Çalışmaların ve ilişkin arasındaki dengeyi koruma ihtiyacı duyacaksın. Ruhsal gelişimine ve sağlığına önem vereceksin. Aile içinde sana dayatılan bazı konularda geçici problemler yaşayabilirsin. Görüştüğün ve ele aldığın bir projenin iptal olması söz konusu. Ardından gelen yeni işlerle önünde yeni kapılar açılıyor. Ay ortasından sonra değerlendirebileceğin güzel fırsatlarla karşılaşıyorsun. Ay sonuna doğru uzaklar yakın oluyor ve uzun zamandır görmediğin birini görüyorsun.

Yeni Ay ve Dolunay Yengeç Burcunu Nasıl Etkileyecek

07 Kasım 2018 Akrep Yeniayı etkileri seni bir nevi rekabete sürüklüyor. Kendinle ve bazılarıyla rekabet edecek konularda yer alacaksın. Kendine olan güveninden ve fikirlerinden asla ödün vermiyorsun. Çalışmalarından biriyle ilgili beklenmedik güzel gelişmeler yaşayacaksın. 23 Kasım 2018 İkizler Dolunayı etkileri bakış açının değişerek gelişmesini sağlıyor. Sana yeni ufuklar açacak yeni biriyle tanışıyorsun.

Yengeç Burcu Kasım 2018 Aşk Yorumu

Yengeç Burcu aşk hayatı Kasım 2018’de tutkulu ve istekli. Yaşamak istediğin şeylerle ilgili daha fazla vakit kaybetmek istemiyorsun. Sevdiğin insana karşı daha duyarlı ve vericisin. Sorunları susarak, uzaklaşarak halletmek yerine konuşmayı deniyorsun. Bu daha etkili oluyor ve aradaki mesafeyi sıfırlıyor. Aranızdaki aşk enerjisi artıyor. İlişkiniz konusunda yeni sorumluluklar alabilirsiniz. Birlikte almanız olası kararlar var. Ay ortasından sonra hedef belirliyor, geleceğe yönelik ciddi konuşmalar yapıyorsunuz.

Yengeç Burcu Kasım 2018 Aile ve İlişkiler

Kasım 2018’de Yengeç Burcu aile ve ilişkilerinde geri planda yer alıyor. Kendini baskı altında hissettiğin durumlar var. Özgür ruhuna ters düşen yaklaşımlara karşı tepki gösteriyor ve zaman zaman ailenle ters düşüyorsun. Çevrendeki insanların ihtiyaçlarına yönelik hareket etmekten kendi ihtiyaçlarını unuttuğun zamanlar oluyor. Arkadaş çevrende değişime gidebilirsin. Bazı eski arkadaşlarının yerini yenileri alabilir. Sosyal hayatın yeniden canlanıyor. Etkinliklere zaman ayırıyor bu sayede kendini yeniliyor, motive oluyorsun.

Yengeç Burcu Kasım 2018 Sağlık

Yengeç Burcu sağlığı Kasım 2018’de iyi, aynı zamanda hassas görünüyor. Aşırı yoruluyor, aşırı şekilde de dinlenme ihtiyacı duyuyorsun. Geceleri geç yatmak bedenini yıpratarak sağlığını olumsuz etkiliyor. Belirgin bir rahatsızlığın olmasa da sıklıkla halsiz kalıyorsun. Bu nedenle enerji verici doğal besinle almalı, mümkün olduğunca erken yatmalı ve egzersiz yapmalısın.

- Sponsor Bağlantılar -
loading...