Yengeç Burcu Kasım 2020 Yorumu

Yengeç Burcu Kasım 2020 Yorumu

Bu ay içerisinde yeni kararlar alarak farklı dönüşümlere şahit olabilirsiniz. Geçmişte yaşamış olduğunuz bazı olaylar var, bu olayları baştan sona gözden geçirerek kendinize yeni bir yol çizmek isteyebilirsiniz. Eğer ki cesaretiniz yoksa cesaret edilecek konulara dahil olarak farklı bakış açısı geliştirmeye çalışacaksınız. Zaman zaman sizi yanıltmaya çalışan ve kafanızdaki doğruları yanlış olarak aktarmaya çalışan bir kişinin farkına varabilirsiniz.

Yeniay ve Dolunay Yengeç Burcunu Nasıl Etkileyecek

15 Kasım 2020 tarihinde Akrep burcunda Yeniay gerçekleşecek ve fazla öfkeniz yüzünden yanlış kararlar alabilir çevrenizdeki insanları kırabilirsiniz. Biraz daha sakin kalmaya çalışarak olayları zamanın akışına bırakmalısınız.

30 Kasım 2020 tarihinde İkizler burcunda Dolunay gerçekleşecek, kariyeriniz ile ilgili yeni adımlar atmadan önce size sunulan fırsatları tekrar gözden geçirmeye çalışacaksınız. Gözden kaçırmış olduğunuz detaylar varsa bunlara yoğunlaşarak daha iyi bir seçenek sunabilirsiniz.

Yengeç Burcu Kasım 2020 Aşk Yorumu

Aşk hayatınızda yaşamış olduğunuz yoğun duygular sizi zaman zaman yoruyor, fakat bu ay içerisinde kendiniz için daha net bir karar almanız gerekebilir. Özellikle bugüne kadar ödün vermiş olduğunuz duyguların üzerine yoğunlaşabilir ve artık karşı taraftan bir ödün beklentisi içerisine girebilirsiniz. İlişkisi olmayan Yengeç burçları ise Kasım ayı içerisinde yeni bir ilişkiye başlamak için oldukça hazır olacaksınız. Aileniz tarafından tanıştıralacak olduğunuz bir kişi devreye girebilir ve siz de ona karşı güzel duygular hissetmeye başlayabilirsiniz.

Yengeç Burcu Kasım 2020 Aile ve İlişkiler

Aile içerisinde uzun zamandan beri bitmek bilmeyen bir tartışma söz konusu bu tartışmanın dışında kalmak için çok fazla çaba sarf ediyorsunuz, fakat anne ve babanızın sizden beklentisi bu yönde değil. Sorumluluk almanız gereken bir aya adım atıyorsunuz. Alacak olduğunuz bu ekstra sorumluluk sizde fazla geldiği takdirde kendi düşüncelerinizi hemen beyan etmek isteyeceksiniz. Sosyal çevrenizde bazı kopuşlar söz konusu olabilir ve bu yüzden yalnız kalabilirsiniz.

Yengeç Burcu Kasım 2020 Sağlık ve Kariyer

Kendinize iyi bir kariyer hedefi çizmeden önce yarım bırakmış olduğunuz işleri tamamlamanız gerektiğinin farkına varacaksınız. Artık ne istediğinize karar vermeli ve bu yönde ilerlemek için elinizden geleni yapmalısınız. Maddi açıdan sizi rahatlatacak olan bir iş başvurusunda bulunabilir ve bu işten olumlu bir geri dönüş alabilirsiniz. Fazla stresten kaçınmalısınız, Aksi halde mide rahatsızlıkları veya kronik baş ağrıları gibi sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.