Kadınlar Duysun

Yengeç Burcu Kasım 2021 Burç Yorumu

21.10.2021
2.695
Yengeç Burcu Kasım 2021 Burç Yorumu

16 Kasım 2021 tarihinde Mars ve Uranüs karşıt açı yapacak. İkili ilişkilerde gerginlikler ön plana çıkabilir. Öfke patlamalarından uzak durmalı ve tartıştığınız insanlarla konuşma şeklinize dikkat etmelisiniz. Aksi takdirde dönüşü olmayan laflar söyleyebilir ve var olan ilişkileri bitirme aşamasına getirebilirsiniz.

20 Kasım 2021 tarihinde Venüs ve Mars sekstil açı yapacak. Çevrenizdeki insanlarla iletişiminizi kuvvetlendirecek ve ılımlı bir karaktere bürüneceksiniz. İkili ilişkilerde ki yaşadığınız sorunları saygı çerçevesinde konuşmayı tercih edebilirsiniz. Daha öncesinden kalbini kırdığınız bir kişinin de gönlünü almak için çaba sarf edebilirsiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Yengeç Burcunu Nasıl Etkileyecek

4 Kasım 2021 tarihinde Akrep burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Bitmiş olan bir ilişkide tekrar bir araya gelme gibi durumlar söz konusu olabilir. İlişkiniz yok ise de beklemediğiniz biriyle tanışabilir ve ani bir şekilde yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz.

19 Kasım 2021 tarihinde Boğa burcunda Dolunay gerçekleşecek. Geleceğe dair planlarınızda bir takım değişiklikler gündemde olabilir. Eşinizle veya yakın bir arkadaşınızla çözemediğiniz sorunlardan dolayı yolları ayırmak zorunda kalabilirsiniz. Fevri çıkışlar zaman zaman sizinle olabilir, gerginliğinizi karşı taraftaki insanlara yansıtabilirsiniz.

Yengeç Burcu Kasım 2021 Aşk Yorumu

5 Kasım 2021 tarihinde Venüs Oğlak burcuna geçiş yapacak. Partnerinizle aranızda olan durumları derinlemesine düşünebilirsiniz. İlişkideki sorunları yeniden değerlendirebilir ve daha uyumlu olma düşüncesi içerisine girerek uzlaşmaya yakın olabilirsiniz.

6 Kasım 2021 tarihinde Merkür Akrep burcuna geçiş yapacak. Yeni bir ilişkiye başlayabilir ve karşınızdaki insana duygularınızı açık bir şekilde ilan edebilirsiniz. Saygılı bir şekilde konuşacak ilişkideki beklentilerinizi teker teker aktarmaya çalışacaksınız.

Yengeç Burcu Kasım 2021 Aile ve İlişkiler

27 Kasım 2021 tarihinde Güneş ve Merkür birleşecek. Kişisel olarak çözemediğiniz problemler var ise çevrenizden bunlar hakkında destek almak isteyeceksiniz. Evinizin içerisinde veya iş yerinizde yeni bir düzene gitmek isteyebilir, arkadaşlarınızdan da bu konu hakkında fikir alabilirsiniz. Uzun zamandan beri tercihlerinize karışan ve size baskı yapan bir arkadaşlığı sonlandırma düşüncesi içerisine girebilirsiniz. Ailenizle birlikte yeni planlamalar içerisinde bulunabilir, ev değişikliği veya şehir değişikliği gibi durumları da detaylı bir şekilde konuşabilirsiniz.

Yengeç Burcu Kasım 2021 Para ve Kariyer

9 Kasım 2021 tarihinde Mars ve Satürn Kare açı yapacak. Para ile ilgili konulara daha çok dikkat edebilirsiniz. Bütçenizi sarsacak olan durumlara adım atabilir, ilerde sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Çevrenizdeki insanlarla vakit geçirmek size iyi gelse de bu süre zarfında harcanılan para bütçeyi derinden sarsabilir.

24 Kasım 2021 tarihinde Merkür Yay burcuna geçiş yapacak. İş yerinizde kendinizi geliştirmeye çalışabilirsiniz. Ele almış olduğunuz projelerdeki detaylara daha dikkat etmeli ve yapılması gerekenleri zamanında tamamlamaya çalışmalısınız. Kendinizi geliştirebileceğiniz yeni bilgiler öğrenebilir ve bunları işlerinize yansıtabilirsiniz.


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.