Yengeç Burcu Kasım 2022 Yorumu

Yengeç Burcu Kasım 2022 Yorumu

17 Kasım 2022 tarihinde Merkür, Yay burcuna geçiş yapacak. Hayatınızdaki süreçleri tekrar planlayacaksınız. Farklı etkinliklere dahil olmak için düzenli ve sistemli bir şekilde hareket edeceksiniz. İş hayatınızda kendinizi geliştirecek, yeni bir başlangıçlara her daim açık olacaksınız.

24 Kasım 2022 tarihinde Jüpiter, Balık burcunda ileri hareketine başlayacak. Akademik alanda başarılı sonuçlar elde edebileceksiniz. Eğitimlere katılabilir, yurt dışına seyahatler gerçekleştirebilirsiniz. Yabancılarla daha çok temas kuracak, iş hayatınızı geliştirmek için çaba sarf edeceksiniz

Yeni Ay ve Dolunay Yengeç Burcunu Nasıl Etkileyecek

8 Kasım 2022 tarihinde Boğa burcunda Ay Tutulması gerçekleşecek. Arkadaşınızla ilgili beklenmedik olaylar söz konusu olmaya başlayabilir. Grup çalışmalarına dahil olabilirsiniz, buralarda krizler çıkabilir. Yakın bir arkadaşınızla aranızdaki sorunlar yüzünden iletişiminiz giderek kötüye evrilmeye başlayabilir, o yüzden biraz daha sakin olmaya çalışıyorsunuz.

24 Kasım 2022 tarihinde Yay burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Yeni bir adım atabilir, uzun zamandan beri beklediğiniz işten olumlu haberler alabilirsiniz. Birlikte yeni işler yapmak istediğiniz kişilerden olumlu destekler alabilirsiniz.

Yengeç Burcu Kasım 2022 Aşk Yorumu

8 Kasım 2022 tarihinde Güneş ve Merkür, Akrep burcunda kavuşum içerisinde olacak. İlişkinizin iyiliği için size zarar veren üçüncü kişileri hayatınızdan çıkarmak isteyeceksiniz. Partneriniz sizi her anlamda destekleyecek ve bu dönemde daha mutlu olacaksınız. İlişkisi olmayanlar ise yeni bir ilişkiye başlayabilir, manevi anlamda kendinizi daha güçlü hissedebilirsiniz. Birlikte yaşadığınız kişiyle evlilik veya söz gibi yine olaylara adım atabilirsiniz. Duygusal anlamda size iyi gelen bir kişiyle yeni bir ilişkiye başlama kararı alacaksınız.

Yengeç Burcu Kasım 2022 Aile ve İlişkiler

22 Kasım 2022 tarihinde Güneş, Yay burcuna geçiş yapacak. Aile içinde alınması gereken kararlar varsa bunları bir an önce gerçekleştirmeye çalışmalısınız. Aile ilişkileriniz de sorunlar var ise bunları bir an önce toplamak isteyeceksiniz. Arkadaşlarla birlikte vakit geçirmek, problemlerinizi paylaşmak manevi anlamda size iyi gelecek. Farklı etkinliklere katılabilirsiniz. Kişisel hayatında sorun yaşadığını düşündüğünüz ve gördüğünüz bir arkadaşınız ile detaylı bir şekilde dertleşmek ve konuşmak isteyebilirsiniz.

Yengeç Burcu Kasım 2022 Para ve Kariyer

16 Kasım 2022 tarihinde Venüs, Yay burcuna geçiş yapacak. İş alanında kendinizi geliştirecek, yabancılarla görüşmeler gerçekleştirecek ve buralarda iyi ilişkiler ve işler kuracaksınız. Kendinizi geliştirmek ve kariyer hayatınızda sıradanlığın dışına çıkmak için yeni eğitimlere adım atabilirsiniz.

18 Kasım 2022 tarihinde Merkür, Venüs ile kavuşum içerisinde olacak. İş yerinde ilişkileriniz iyi bir noktaya gelmeye başlayacak. Yanınızda çalışan kişilerle iletişim kuracak, farklı kurslara dahil olacaksınız.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.