Yengeç Burcu Kasım Falı

1.392
Yengeç Burcu Kasım Falı

7 Kasım’da Boğa burcunda bir dolunay meydana gelecek. Bu dönemde arkadaşlarınız ve sosyal çevrenizden destek alabilir, önemli fikir alışverişleri yapabilirsiniz. Organizasyonlara katılabilir, çok daha aktif ve sosyal olabilirsiniz. Çevrenizdeki kişilerde bir değişim meydana gelmeye başlayabilir, yavaş yavaş, yeni gruplar içine girebilir, yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Güçlü kişilere irtibat halinde olabilirsiniz.

16 Kasım’da Venüs artık Yay burcuna geçiş yapacak ve 9 Aralık’a kadar bu burçta seyahat edecek. Bu dönemde yeni iş projeleri gündeme gelebilir, iş arayanlar iş bulabilir, iş arkadaşlarından, birlikte çalıştıkları kişilerden destek alabilirler. Bunun yanı sıra fiziksel görünümünüzle ilgilenebilir, diyete başlayabilirsiniz. Günlük işlerinizi hallederken çok daha fazla keyif alacaksınız.

22 Kasım’da ise Yay burcunda bir yeni ay meydana gelecek. Bunun etkisiyle gizli, saklı bazı bilgiler ve haberler ortaya çıkabilir, iş ve çalışma koşullarınızda bir değişim veya gelişmeler meydana gelebilir, bu aynı zamanda daha fazla çalışmanız, yorulmanız anlamına geliyor. Bu yüzden sağlığa dikkat, özellikle bel bölgesi, uyluk kısmına. Diyet veya spora başlayabilir, sağlıkla ilgili bir uzmandan danışmanlık alabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. sevda okan dedi ki:

    Gunluk burc