Kadınlar Duysun

Yengeç Burcu Kış Yorumu

15.11.2016
18.508
Yengeç Burcu Kış Yorumu

YENGEÇ burcu 2016 – 2017 kış aylarında aşk, iş ve kariyer alanında çok daha şanslı. Başarınız giderek artıyor ve paralel olarak maddi durumunuz iyileşiyor. İş hayatınızda sürekliliği olan işlere imza atabilir, uzun yıllar çalışacağınız insanlarla iş birliği yapabilirsiniz. Aşk hayatınızda alınabilecek kararlar konusunda hislerinize dayalı olarak hareket edeceksiniz. Gelecek size hiç bu kadar parlak görünmemişti. Daha cesur ve daha güçlü bir döneme adım atıyorsunuz.

Yengeç Burcu Aralık 2016’da iş hayatı konusunda daha olumlu. Durumlara karamsar şekilde yaklaşımınız büyük oranda sona eriyor. Maddi durumunuz yıl başlarına nazaran biraz düşmüş olsa da, yeni yıla girdikten sonra kazanmaya başlıyorsunuz. Zor dönemler geçirmiş olmanıza rağmen kariyeriniz zarar görmedi. Tam tersine çevreniz tarafından taktir edilen biri oldunuz. Plan ve projelerinizin tam olarak hedefini bulmaması, eksik yönlerinizi görmenizi ve tamamlamanızı sağladı. Şu an üzerinde durduğunuz bazı işlerden daha fazla getiri bekliyorsunuz. Kısıtlandığınızı ve yetersiz kaldığınızı hissettiğiniz çalışmalarınız olabilir, bu sizi yıldırmamalı. 2017 sizin için umut vaat ediyor. Yengeç burcu aşk hayatında önemli kararlar almaya hazırlanıyor. 2017 yılına girerken partneri olanlar hislerinden emin görünüyorlar. Partneri olmayan yengeçler için yüz güldüren gelişmeler söz konusu.

Yengeç Burcu Ocak 2017 ile birlikte yeniliklerle karşılaşıyor. Yeni sene size heyecanlarla birlikte geliyor. Yaşamadığınız çeşitli duygular yaşıyor, inançlarınızın değiştiği durumlara şahit oluyorsunuz. Özellikle aşk konusunda çok şanslısınız. Bu yıl gerçekleşecek birçok yengeç burcu evliliği mevcut.. Aştan umudunu kesen yengeçler Ocak ayıyla birlikte o muhteşem duyguyla tanışabilirler. Çekingenliğiniz büyük oranda azalıyor. Cesaretinizin ön planda olacağı bu ay, iş hayatınızdaki karşılıklı güveni sağlamayı başarıyorsunuz. Yengeç burcu aile ve ilişkileri konusunda duygusal yönünü ortaya çıkarıyor. Paylaşımlarınız artıyor. Her tür duyguyu tutkuyla hissederek yaşıyorsunuz. Ocak ayı size farklı heyecanlar ve mutlulukla geliyor. Yaşamınızın her bölümünde tatmin oluyor, dolu dolu yaşıyorsunuz. Geçmişi geçmişte bırakacak, önünüze daha net bakabileceksiniz.

Yengeç Burcu Şubat 2017 tarihinde her konumda yükselişe geçiyor. Sizi sevindiren gelişmeler ardı ardına gelmeye devam ediyor. Sorumluluklarınız arttı ve hedefinize odaklandınız. En ufak bir aksaklığın her şeyi alt üst edebileceği endişesini taşıyabilirsiniz. Bununla birlikte göze batıyorsunuz. Çevrenizde sizi yanıltmak isteyenlere karşı dikkatli olmanızda fayda var. Oyalayıcı insanlardan uzak durmak, boşa geçen zamanları daha kaliteli değerlendirmek, bu dönemde size fayda sağlayacaktır. Arkadaşlık ve dostluklarınız daha sağlam ve sosyal aktivitelerin de yoğun şekilde yaşanacağı bir aydasınız. İşlerden art kalan zamanlarda kendinize zaman ayırmaya ve yaşamın tadını çıkarmaya bakın.

Yengeç burcu sağlığı kış ayları içinde daha fazla dikkat istiyor. Özellikle sinüzit, üst solunum yolları ve astım problemleri konusunda bünyeniz daha hassas. Sürekli baş ağrısı çeken yengeçlerin doktora görünmelerinde fayda var. Banyodan sonra saçları ıslak bırakmamaya, rüzgarda kalmamaya dikkat edilmeli. Sağlıklı olmak için yaşam dengenizi sağlamanız şart. Bu nedenle uykunuzu düzenli uyumalı, beslenmenizi protein ve vitamin ağırlıklı yapmalısınız. Fiziksel bakımdan da kaslarınıza yönelik spor yapmanızda fayda var.


BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.