Kadınlar Duysun

Yengeç Burcu Mart 2019 Yorumu

18.02.2019
15.747

İş hayatını ve özel hayatını bir arada yürütmeye çalışırken karşılaştığın bazı zorluklar seni yoruyor. Karşına çıkan yeni fırsatlar konusunda telaşa düşmeden doğru kararlar alırsan…

Yengeç Burcu Mart 2019 Yorumu

YENGEÇ Burcu Mart 2019 başlarken karışık enerjilerle iç içesin. İş hayatını ve özel hayatını bir arada yürütmeye çalışırken karşılaştığın bazı zorluklar seni yoruyor. Karşına çıkan yeni fırsatlar konusunda telaşa düşmeden doğru kararlar alırsan başarı çıtanı yükseltebilirsin. Ay ortasına doğru dünden bugüne uzanan olumsuzluklardan arınıyor daha güçlü bir enerjiye ulaşıyorsun. Her şeyi akıllıca yönetmeye başlıyorsun. Güçlü insanlarla bir araya gelerek iş, eğitsel ve para alanlarında seni yükseltecek adımlar atıyorsun. Aile içinde geçmişle ilgili bazı konular tekrar ve farklı şekilde karşına çıkabilir. Adil davranarak etkili iletişimle sorunların üzerine gitmeden halledeceksin.

Yeni Ay ve Dolunay Yengeç Burcunu Nasıl Etkileyecek

06 Mart 2019 Balık Yeniayı Etkileri ile yaratıcılık geliştiren alanlara yöneleceksin. Bu da sana yüklerinden kurtulma imkanı verecek. Kendini rahatlamış ve daha özgür hissedeceğin enerjilere sahipsin. 21 Mart 2019 Terazi Dolunayı Etkileri olumlu maddi gelişmeleri beraberinde getiriyor. Uzun vadede sürekli başarı getirecek bir çalışmaya başlıyorsun.

Yengeç Burcu Mart 2019 Aşk Yorumu

Yengeç Burcu Mart 2019’da aşk hayatında kıskançlık ve kaygılardan dolayı yaptığın hataları tekrarlamak istemiyorsun. Eğer bir yol ayrımındaysan kesinlikle acele etmemelisin. Gökyüzü seni bazı yanlış anlaşılmalar ve içinde oluşturduğun anlamsız olumsuzluklar konusunda uyarıyor. Aranızda yaşanan ufak tefek bazı şeylerin bu derece mesele haline gelmesi son derece gereksiz gibi görünüyor. Doğru şekilde iletişim kurarak nedenlere niçinlere takılmadan gerçekten ne hissettiğinize odaklanmanızı öneriyoruz. Bekarsan aşkla ilgili kara bulutlar üzerinden dağılıyor. Daha da sosyalleşiyorsun.

Yengeç Burcu Mart 2019 Aile ve İlişkiler

Yengeç Burcu Mart 2019 aile ve ilişkilerinde kaybettiğin şeylere artık takılmıyorsun. Yanında kalanlara daha sıkı sarılacak, elindekilerin değerini anlar nitelikte davranacaksın. Bir şeyleri kazanmak için kaybetmenin gerekliliğinin daha iyi farkına varıyorsun. İlişkilerinde duygusal yönünü bastırabildiğinde gerçekçiliğin avantajları ile imkansızların yolunu açıyorsun. Bunu yapmak senin için zor olsa da, bu yönünü bu ay biraz daha geliştireceksin. Yeni deneyimler edineceğin güzel bir ay seni bekliyor sevgili Yengeç Burcu.

Yengeç Burcu Mart 2019 Sağlık

Mart 2019’da Yengeç Burcu sağlığı değişen hava koşullarından etkilenebilir. Soğuk algınlığı, grip, nezle gibi problemler yaşanabilir. Vücudun direnci düştüğünde alerjik reaksiyonlar oluşabilir. Sabahları kalktığında sürekli öksürük ve hapşırık gibi durumlarla karşılaşabilirsin. Bu gibi bir durumda ihmal etmemeli, gereken önlemleri almalısın.

Pinterestte Bizi Takip Et
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.