Yengeç Burcu Mart 2023 Yorumu

Yengeç Burcu Mart 2023 Yorumu

28 Mart 2023 tarihinde Merkür ve Jüpiter, Koç burcunda kavuşacak. Kariyer ve iş alanlarında yenilikler yapmak isteyeceksiniz. İkili ilişkiler yüzünden işinize tam olarak odaklanamadığınızı düşünebilirsiniz. Maddi konularda biraz daha tedbirli olmanız gerekecek.

31 Mart 2023 tarihinde Venüs ve Uranüs, Boğa burcunda kavuşum içerisinde olacak. Eğitime, seyahat etmeye ve eğlenceye ekstra zaman ayıracaksınız. Gidecek olup da ertelediğiniz geziler var ise bunları tekrar planlayabilirsiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Yengeç Burcunu Nasıl Etkileyecek

7 Mart 2023 tarihinde Balık burcunda Dolunay gerçekleşecek. Akrabalar, kardeşler ve yakın çevrenizle ilgili konular ön plana çıkacak. Gelecek planlarınız varsa bunları ihmal etmemelisiniz. Kendinizi küçük olaylar meşgul etmeli, mümkün olduğunca başkalarının söylediklerini kafaya takmamalısınız.

21 Mart 2023 tarihinde Koç burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Kariyer ve işinizle ilgili her türlü konuyu yeniden ele almak isteyeceksiniz. Duygusal anlamda size zarar veren düşünceler var ise bu düşüncelerden kendinizi uzak tutmalısınız.

Yengeç Burcu Mart 2023 Aşk Yorumu

23 Mart 2023 tarihinde Plüton, Kova burcuna geçiş yapacak. Özel hayatınızda keyfiniz yerine gelmeye başlayacak. İlişkide sorun olarak tespit ettiğiniz konuları geride bırakacaksınız.

26 Mart 2023 tarihinde Merkür ve Kiron, Koç burcuna geçiş yapacak. Yeni bir ilişkiye başlama konusunda oldukça kendinizden emin olacaksınız. Bu kişinin size iyi geldiğini tespit edecek ve daha fazla zaman geçireceksiniz.

22 Mart 2023 tarihinde Venüs ve Kuzey Ay Düğümü, Boğa burcunda kavuşum içerisinde olacak. İlişkide parayla ilgili sorunlar varsa bu sorunları kısa süre içerisinde partnerinizle birlikte çözme fırsatı bulacaksınız.

Yengeç Burcu Mart 2023 Aile ve İlişkiler

7 Mart 2023 tarihinde Satürn, Balık burcuna geçiş yapacak. Geleceğe yönelik planlarınız varsa bunları ailenizle birlikte konuşarak çözmeye çalışacaksınız. Daha öncesinden görmezden geldiğiniz durumlar varsa bunlar tekrar karşınıza çıkabilir.

17 Mart 2023 tarihinde Güneş ve Merkür, Balık burcunda kavuşum içerisinde olacak. Yakın arkadaşlarınızla ve çevrenizle daha çok zaman geçirmek önceliğiniz olacak. Kardeşlerinizle birlikte yapacak olduğunuz etkinlikler size oldukça iyi gelecek. Kendinizi sıkmamalı, mümkün olduğunca olayları akışına bırakmalısınız.

Yengeç Burcu Mart 2023 Para ve Kariyer

3 Mart 2023 tarihinde Merkür, Balık burcuna geçiş yapacak. Kendi işinizden sıkıldıysanız farklı işlere adım atabilirsiniz. Ortaklaşa yapılacak olan işleri yeniden planlamanız gerekecek.

19 Mart 2023 tarihinde Merkür, Koç burcuna geçiş yapacak. Kariyer ve iş hayatı ile bir konuyu ele almadan önce kendi içinizde emin olmanız gerekebilir. Maddi açıdan endişelenmemeniz gerekecek. Ödenmesi gereken borçları rahat bir şekilde ödeyeceksiniz.

25 Mart 2023 tarihinde Mars, Yengeç burcuna geçiş yapacak. Maddi açıdan kaygılarınız varsa bunları güvendiğiniz insanlarla paylaşmalısınız. Aksi halde yanlış seçimler yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.