Yengeç Burcu Mart Yorumu

20.775
Yengeç Burcu Mart Yorumu

23 Mart’ta gerçekleşen Ay tutulması hayatımzda önem arz eden altı aylık bir sürece işaret ediyor. Ay “kadersel” temalı olayları hayatımıza çeken bir yapıdır. Bu sebeple tutulma esnasında mutlak kader denen değişmez bazı yasaları harekete geçirir.

Ev, aile ve aile büyükleriyle ilgili konularda sarsıcı olaylar yaşanabilir. Anne babanız sağlık problemi yaşayabilir ya da evinizden ani bir kararla ayrılma kararı alabilirsiniz. Taşınma, yer değiştirme, ev değiştirme ya da evle ilgili tadilat konuları gündeme gelecek. Ev huzursuzlukları can sıkıcı bir hal alacak.

Ay, duygularla ilgili olduğu için bağımlı olduğunuz durumlara işaret eder. Ailenizi hayatınızdaki seçimlerin önüne koymaktan vazgeçmeyi öğreneceksiniz. Elbette ailenizi seveceksiniz, değer vereceksiniz; fakat hayatınızın geri kalanıyla aileniz arasına kuracağınız denge önemli. Evinizi ve hayatınızı yeniden gözden geçirmeniz bu evrede çok önemli.

9-17 Mart arası yeni ay enerjisi, pazarlama, yüksek eğitim, tanıtım, reklam ve hukuksal konularda gündeme gelecek. Seyahat etme şansınız yükselecek. Hukuki olarak sorun yaşıyorsanız avukat tutabilirsiniz. Akademik kariyere başvurabilir, yabancı dilde sunum, seminer ve çalışmalar hazırlayabilirsiniz.

16-27 Mart arası çalışma arkadaşlarınızla sıkıntı yaşayabilirsiniz. İş ortamınızda bazı aksilik, gecikme ve sorunlar yaşanabilir Sağlık konusunda vücut direnciniz düşebilir. Sağlık kontrolü ve check-up yaptırmanız iyi bir fikir olabilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.