Yengeç Burcu Mayıs 2020 Yorumu

Geçmişinizle barışıp yeni kendinize yeni hedefler belirlemek isteyeceksiniz.

Yengeç Burcu Mayıs 2020 Yorumu

11 Mayıs tarihinde Satürn Kova burcuna geçiş yapacak ve ilişkinizde görmediğiniz iyi yönleri görebileceksiniz. Geçmişte yaşamış olduğunuz kırgınlıklarınızı ve hayal kırıklıklarınızı bir kenara bırakarak yeni bir döneme adım atacaksınız.

28 Mayıs tarihinde Merkür Yengeç burcuna geçiş yapacak, iletişim sıkıntısı yaşadığınız ve bu yüzden iptal etmiş olduğunuz işleriniz varsa buralarda düzelmeler olacak. Geleceğe yönelik planlar yapmanın ve bunları maddi açıdan desteklemenin zamanı geldi.

Yeni Ay ve Dolunay Yengeç Burcunu Nasıl Etkileyecek

7 Mayıs tarihinde Akrep burcunda Dolunay gerçekleşecek ve gizli kalmış konular varsa ortaya çıkabilir. Bu sizin değilde size yakın olan bir kişinin sizden sakladığı bir konu olacak. İş hayatınızda bazı aksaklıklar ortaya çıkabilir.

22 Mayıs tarihinde İkizler burcunda Yeni Ay gerçekleşecek ve kariyeriniz yükseltecek yeni iş teklifleri alabilirsiniz. Hayatınızda sizi tedirgin eden durumlar varsa bunları yavaş yavaş çözmeye başlayacaksınız.

Yengeç Burcu Mayıs 2020 Aşk Yorumu

13 Mayıs tarihinde Venüs İkizler burcuna geçiş yapacak, başkalarından etkilenebilir ve bu durumu ilişkinize kötü bir şekilde yansıtabilirsiniz. Özel hayatınıza başkalarını dahil etmemeye çalışmalısınız. Partneriniz ile aranızda düzensizlik varsa yavaş yavaş bunları düzene sokmaya çalışacaksınız. Yalnız olan Yengeç burçları ise geçmişinizde yaşamış olduğunuz güven kırıklıklarını bir kenara bırakarak yeni ilişkiye hazır olacaksınız. Artık daha fazla çabalamanıza gerek kalmayacak.

Yengeç Burcu Mayıs 2020 Aile ve İlişkiler

12 Mayıs tarihinde Merkür İkizler burcuna geçiş yapıyor ve ailenizle birlikte yeni planlamalar yapmak isteyebilirsiniz. Birlikte bir ev alma veya iş kurma gibi durumlar söz konusu olabilir. Kardeşleriniz varsa onlarla ilgili tahmin etmediğiniz güzel haberler alabilirsiniz.

13 Mayıs tarihinde Mars Balık burcuna geçiş yapıyor ve kendinizi sığ ilişkilerden uzaklaştırma kararı alacaksınız. Bu kişilerin gerçek yüzünü görebilecek ve daha gerçekçi iletişim halinde olduğunuz kişilerle yakınlaşacaksınız.

Yengeç Burcu Mayıs 2020 Sağlık ve Kariyer

14 Mayıs tarihinde Jüpiter Oğlak burcuna geçiş yapacak ve sağlığınız ile ilgili biraz tedirgin olabilirsiniz. Yorucu bir iş temponuz varsa kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Kendinize zaman ayırıp bol bol dinlemeye çalışmalısınız.

20 Mayıs tarihinde Güneş İkizler burcuna geçiş yapacak ve iş hayatınızda güven duymadığınız kişiler varsa onları bir sınavdan geçirebilirsiniz. Yeni projelere imza atmak için biraz daha düşünmek isteyebilir ve yakın arkadaşınız ile fikir alışverişi yapmak isteyebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.