Kadınlar Duysun

Yengeç Burcu Mayıs 2021 Yorumu

21.04.2021
9.260
Yengeç Burcu Mayıs 2021 Yorumu

4 Mayıs 2021 tarihinde Merkür İkizler burcuna geçiş yapacak. Arkadaş çevirinizle aranızda bazı sorunlar oluşabilir. Özellikle pek haz etmediğiniz insanların arkanızdan konuştuğunu duyabilirsiniz. Siz yine de temkinli davranıp iletişiminize daha dikkat edeceksiniz.

9 Mayıs 2021 tarihinde Venüs İkizler burcuna geçiş yapacak. Bir süre yalnız kalmak isteyebilir ve kendi başınıza vakit geçirmekten hoşlanabilirsiniz. Size genel anlamda huzursuzluk veren konuları geride bırakmaya çalışacaksınız.

Yeni Ay ve Dolunay Yengeç Burcunu Nasıl Etkileyecek

11 Mayıs 2021 tarihinde Boğa burcunda Yeniay gerçekleşecek. Yeni insanlarla tanışacak ve grupların içerisine dahil olacaksınız. Hayatınızdaki durağanlık giderek son bulacak ve yerine hareketlilik alacak. Geleceğiniz ile ilgili planlamalar yaparken çevrenizdeki insanların da fikirlerini önemseyeceksiniz.

26 Mayıs 2021 tarihinde Yay burcunda Dolunay gerçekleşecek. İşe hayatınız ön plana çıkacak. Yeni bir iş görüşmesi yapabilir ve bu sayede kendinizi rahat ettirmenin yollarını bulabilirsiniz.

Yengeç Burcu Mayıs 2021 Aşk Yorumu

10 Mayıs 2021 tarihinde Mars ve Kiron kare açı oluşturacak. Partnerinizle aranızda geçen bir konuşmadan dolayı aşırı duygusallaşabilir ve sert tepkiler verebilirsiniz. Kendinize hakim olmaya çalışmalısınız. Partnerinizin de söylediklerini önemsemelisiniz.

23 Mayıs 2021 tarihinde Satürn geri hareketine başlayacak. Girecek olduğunuz bir ortamda hoşlandığınız bir kişi ile karşılaşabilirsiniz. Ortak bir karar alarak yeni bir ilişkiye adım atmanın Her ikinize de iyi geleceğini anlayacaksınız.

Yengeç Burcu Mayıs 2021 Aile ve İlişkiler

2 Mayıs 2021 tarihinde Güneş ve Satürn Kare açı oluşturacak. Yakın bir arkadaşınızla fikir ayrışmazlığından dolayı sorun yaşayabilirsiniz. Maddi anlamda sizi zarara uğratan bir arkadaşınız varsa onunla ilgili konuşma yapacaksınız.

30 Mayıs 2021 tarihinde Merkür İkizler burcunda retro hareketine başlayacak. Aile içerisinde sizi huzursuz eden konular kendi içinizde çözmeye çalışacaksınız. Geçmişte yaşamış olduğunuz sizi olumsuzluğa konuları aile fertleri ile görüşeceksiniz.

Yengeç Burcu Mayıs 2021 Para ve Kariyer

14 Mayıs 2021 tarihinde Jüpiter Balık burcuna geçiş yapacak. İş hayatınız ön plana çıkacak. Bu dönemde işinizde ilginizi çeken konulara yoğunlaşabilirsiniz. Yeni iş görüşmeleri, yeni deneyimler ile birlikte beraberinde gelecek. Maddi anlamda uzun vadeli yatırımlar yapma düşüncesi içerisinde girebilirsiniz. Parasal kaynaklarınızın üzerine düşünecek ve bunları çoğaltmak için güzel bir adım atmak isteyeceksiniz. Eğitim hayatınızdaki kariyeriniz için fırsatlar ile karşılaşabilirsiniz.


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.