Kadınlar Duysun

Yengeç Burcu Mayıs 2022 Yorumu

21.04.2022
3.146
Yengeç Burcu Mayıs 2022 Yorumu

10 Mayıs 2022 tarihinde Merkür İkizler burcunda retro yapacak. Kendi içinize dönecek ve geçmişi sorgulayacaksınız. Okumak, düşünmek için oldukça güzel bir döneme adım atıyorsunuz. Hayatınızda ilgili almanız gereken önemli kararları daha fazla ertelemeyin. Kafa karışıklığına neden olan durumları netleştirmek için fazladan zamanınız olacak.

25 Mayıs 2022 tarihinde Mars, Koç burcuna geçiş yapacak. İş hayatınızda yeni pozisyonlar karşınıza çıkabilir. Kendi işinizi yapıyorsanız, daha hızlı bir şekilde çalışmaya başlamalı ve hedeflerinizi gerçekleştirmeye odaklanmalısınız.

Yeni Ay ve Dolunay Yengeç Burcunu Nasıl Etkileyecek

16 Mayıs 2022 tarihinde Akrep burcunda Ay Tutulması ve Dolunay gerçekleşecek. Aşk hayatınız ve çocuklarınızla ilgili önemli gelişmeler sizinle olabilir. İlişkilerde yeni bir döneme adım atacaksınız, nişan, evlilik ya da ayrılık gibi konular gündeminizde yer almaya başlayabilir.

30 Mayıs 2022 tarihinde İkizler burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Kontrolünüz dışında gerçekleşen olaylar belirginleşmeye başlayabilir. Farkındalığınız giderek ortaya çıkacağı için sizi rahatsız eden konulardan ya da kişilerden mümkün olduğunca uzaklaşmaya özen göstereceksiniz.

Yengeç Burcu Mayıs 2022 Aşk Yorumu

28 Mayıs 2022 tarihinde Venüs Boğa burcuna geçiş yapacak. İlişkide daha fazla mutlu olacak, partnerinizden destek görebileceksiniz. Daha öncesinden planlamış olduğunuz etkinlikleri gerçekleştirebilir, güzel vakit geçirebilirsiniz.

1 Mayıs 2022 tarihinde Jüpiter ve Venüs Balık burcunda kavuşacak. Yeni bir ilişkiye başlamak için hazır olmadığınızı hissettiğiniz bir döneme adım atacaksınız. Karşınıza çıkan kişileri yargılamadan ve eleştirmeden, onları tanımaya çalışmak sizin için daha iyi olacaktır.

Yengeç Burcu Mayıs 2022 Aile ve İlişkiler

3 Mayıs 2022 tarihinde Güneş ve Mars Sekstil açı oluşturacak. Arkadaşlarımızla bir araya gelebilir kısa süreli seyahatten gerçekleştirebilirsiniz. Sosyal çevrenizi yapacak olduğunuz konuşmalar oldukça etkili olmaya başlayacak. Çevrenizdeki insanlar rahatlıkla ikna edebileceksiniz.

23 Mayıs 2022 tarihinde Merkür Boğa burcunda retro hareketine başlayacak. Uzun zamandan beri görüşmediğiniz akrabalarla, aile bireyleri ile veya kardeşlerle bir araya gelebilirsiniz. Eski günleri konuşacak, ilişkilerinizi ilerletmek için yeni kararlar alacaksınız.

Yengeç Burcu Mayıs 2022 Para ve Kariyer

2 Mayıs 2022 tarihinde Venüs Koç burcuna geçiş yapacak. Patronlarınızla aranızdaki iletişimi daha iyi tutmaya çalışacaksınız. İş hayatınızda ortaya çıkaracak olan projelere odaklanabilir, sosyal çevrede yarattığınız etkiyi düşünebilirsiniz.

11 Mayıs 2022 tarihinde Jüpiter koç burcuna geçiş yapacak. İşinizle ilgili şanslı bir döneme adım atıyorsunuz. Yükselebilir, yeni iş teklifleri alabilir ya da başka bir iş sektörüne geçiş yapabilirsiniz. Maddi anlamda ki kaygılarınızın anlamsız olduğunu zamanla anlayacaksınız.


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.